Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.06.2018, 08:51

Koniec otravných príspevkov. Instagram zavádza funkciu Mute

Pozrite si, ako funguje novinka pre stlmenie príspevkov.

Koniec otravných príspevkov. Instagram zavádza funkciu Mute
Zdroj: Instagram

Facebook zavádza na sociálnu sieť Instagram novinku. Oficiálne potvrdil novú funkciu Mute pre stlmenie profilov. Novinka umožní zamedziť zobrazovanie príspevkov od ľudí bez toho, aby ste ich prestali sledovať.

Malou aktualizáciou tak získate lepšiu kontrolu nad obsahom vo vašom feede. Mierne zablokovanie používateľových príspevkov vám umožní sledovať ho naďalej, len niektoré jeho príspevky alebo Stories sa vám už nebudú zobrazovať. Ak budete chcieť, stále si môžete pozrieť jeho profil.

​Ak chcete funkciu Mute použiť, kliknete na jeho profil alebo príspevok a v pravom hornom rohu vyberiete symbol troch bodiek. Tam sa objaví klasicky menu vrátane Mute. Ak chcete funkciu použiť aj na Stories, kliknite priamo na okienko príbehu a pridržte, možnosť sa vám zobrazí.

Zdroj: Instagram

​Používateľ o vašom kroku nebude vedieť. Facebook novinku zavádza postupne, sprístupnená by mala byť všetkým používateľom v priebehu pár týždňov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.