Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.06.2018, 14:49

Máme aj kontroverzných hostí, bráni sa Markíza po účasti kritizovanej českej doktorky v Teleráne

Klímová je známa vyjadreniami, že na metastázy je dobrý milenec a že rakovinu je možné po detoxikácii "vykadiť".

Máme aj kontroverzných hostí, bráni sa Markíza po účasti kritizovanej českej doktorky v Teleráne

V  pondelkovom Teleráne televízie Markíza poskytovala svoje rady česká psychiatrička a psychosomatička Jarmila Klímová, ktorá prednedávnom v Českej televízii v dokumente Obchod so zdravím informovala o alternatívnej liečbe svojho terapeutického inštitútu Aktip.

Jarmila Klímová sa v médiách prezentuje ako psychosomatická odborníčka. Spolu so svojimi kolegami poskytuje rady, v ktorých tvrdí, že na metastázy je dobrý milenec a že rakovinu je možné po detoxikácii "vykadiť". Česká televízia v reportáži Infiltrácia popísala procedúry a vyšetrenia, ktoré pol roka nakrúcala skrytými kamerami herečka Ivana Lokajová v terapeutickom inštitúte Aktip.

"Ranný magazín Teleráno prináša veľké množstvo tém a hostí z rôznych oblastí života, pričom niektoré a niektorí z nich môžu byť viac či menej kontroverzní. Doktorka Klímová v našej relácii nepropagovala svoju kliniku ani svoje postupy. Divákom dávala všeobecnú informáciu o existencii psychosomatických postupov, ktorým by však mal predchádzať postup medicínsky, čo v predmetnom vstupe aj odznelo," vyjadrila sa k spornej relácii pre Stratégie  televízia Markíza.

Ukážka z dokumentu Obchod so zdravím:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.