Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.06.2018, 12:36

Zábavné relácie s novými moderátormi. Viaceré dlhoročné tváre sa v novej sezóne neobjavia

Nová sezóna prinesie po rokoch zmeny na moderátorských postoch.

Zábavné relácie s novými moderátormi. Viaceré dlhoročné tváre sa v novej sezóne neobjavia
Zdroj: TV JOJ

Nová sezóna zábavných relácií prinesie viaceré zmeny na moderátorských postoch. Dlhoročné tváre niekoľkých relácií sa už za mikrofónom v novej sezóne neobjavia.

Nikto nie je dokonalý zasadnú do moderátorských kresiel Marián Čekovský s Martinom Dejdarom, ktorí nahradia po dvoch rokoch Juniora (Milan Zimnýkoval) s Marcelom Forgáčom. Marián Čekovský už v relácii párkrát zaskakoval za Marcela Forgáča a Martin Dejdar si zase vyskúšal rolu hosťa.

Junior s Marcelom sa rozhodli pre množstvo iných aktivít ukončiť svoje účinkovanie v tejto šou, naďalej však zostávajú tvárami iných relácií. Junior ako moderátor kuchárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja a súťažnej hry Heslo, Marcel ako moderátor Veľkého balíka a hádač v Inkognite. Nikto nie je dokonalý vysiela JOJ od roku 2017, kedy relácia skončila v RTVS. 

Junior s Marcelom skončili po dvoch sériách rovnako v talentovej šou Česko Slovensko má talent, kde sa moderátorských mikrofónov prvýkrát zhostili herci Lujza Garajová Schrameková a David Gránský.

Zdroj: Stratégie / moderátori Lujza Garajová Schrameková a David Gránský

​Treťou novinkou je zmena na moderátorských postoch v zábavnej šou Milujem Slovensko. Dlhoroční kapitáni družstiev Adela Vinczeová a Dano Dangl sa rozhodli pre pauzu. Pauzovať by mali jednu sériu a vrátiť sa v ďalšej na jeseň 2019. 

Medzitým sa predstavia v novej zábavnej relácii Dvaja na jedného (2 na 1) na obrazovkách Markízy, na príprave ktorej sa podieľajú aj autorsky. Pilotný diel relácie si otestovala Markíza na začiatku tohto roka, hlavným hosťom bola Dominika Cibulková.

Zdroj: TV Markíza

Na novú tvár stavila už na jar Markíza v speváckej šou SuperStar, kde sa objavila ako moderátorka dovtedy neznáma Jasmina Alagič, finalistka Miss Universe SR z roku 2009 a moderátorka Fashion TV. V priamych prenosoch ju doplnil ostrieľaný Leoš Mareš.

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.