Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.06.2018, 14:00

Víkedové politické relácie: Kiska, Danko a Pellegrini sa stretnú v O 5 minút 12

Do TA3 príde Orbán, Danko a Pellegrini, nebude chýbať ani Harabin s Chmelárom.

Premiér Peter Pellegrini a šéf SNS Andrej Danko
Zdroj: TASR

Hosťom Sobotných dialógov (Rádio Slovensko, sobota 23. júna o 12.10 h) bude premiér Peter Pellegrini (Smer-SD). S moderátorom Braňom Dobšinským bude diskutovať o pozícii Slovenska pred summitom EÚ, pokračujúcich protestoch farmárov či pochybnostiach pri tendroch v Ozbrojených silách SR.

V relácii V politike (TA3, nedeľa 24. júna od 11.00 h.) bude moderátor Norbert Dolinský diskutovať o protestoch farmárov a ich požiadavkách, nákupe nových stíhačiek pre OS SR, novele zákona o politických stranách, riešení migračnej krízy, financovaní predvolebných kampaní a slovensko-maďarskými vzťahmi. Hosťami relácie budú Andrej Danko (SNS), Viktor Orbán (FIDESZ), Peter Pellegrini (Smer-SD), Milan Krajniak (Sme rodina), Eduard Chmelár, Štefan Harabin a Juraj Zábojník.

Hosťami O 5 minút 12 (Jednotka, nedeľa 24. júna o 11.55 h) budú traja najvyšší ústavní činitelia - prezident SR Andrej Kiskapredseda NR SR Andrej Danko (SNS)predseda vlády SR Peter Pellegrini (Smer-SD)Témami diskuksie budú aktuálny spoločenský, politický a sociálno-ekonomický vývoj na Slovensku, atmosféra v spoločnosti, dôvera ľudí v štát a jeho inštitúcie, kroky a zodpovednosť politikov pri zmiernení napätia a polarizácie v spoločnosti. Reláciu moderuje poslednýkrát Martin Strižinec

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.