Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
24.06.2018, 19:15

Po takmer piatich rokoch je čas na zmenu. Strižinec sa rozlúčil s O 5 minút 12

V kresle moderátora končí dlhoročná tvár politickej relácie.

Po takmer piatich rokoch je čas na zmenu. Strižinec sa rozlúčil s O 5 minút 12

Martin Strižinec dnes odmoderoval svoje posledné vydanie politickej relácie O 5 minút 12. V kresle ho po letnej prestávke vystrieda Jozef Hajko, bývalý šéfredaktor Trendu a zakladateľ Podnikateľskej aliancie Slovenska.

Hosťami Strižincovho posledného vydania diskusnej relácie boli traja najvyšší ústavní činitelia - prezident Andrej Kiska, predseda parlamentu Andrej Danko a predseda vlády Peter Pellegrini.

Po skončení hodinovej debaty sa moderátor rozlúčil aj s divákmi v televízii: "Po takmer piatich rokoch je čas na zmenu. Nikdy nepochopím, prečo sme si zvykli politiku riešiť počas nedeľného obeda, ale na mnohé z tých predošlých nedieľ nikdy nezabudnem." V rovnakom duchu sa rozlúčil na Instagrame.

Moderátor svoj odchod z O 5 minút 12 avizoval už na začiatku roka: "Je to moje osobné rozhodnutie, ktoré dozrievalo dlhší čas." Z RTVS neodchádza a rád by sa realizoval vo vlastnej relácii alebo ako moderátor správ. O 5 minút 12 moderoval od novembra 2013, kedy na poste vystriedal Martu Jančkárovú.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.