Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
25.06.2018, 16:31

Leto na Markíze: Adrenalín vo filmoch a seriálová novinka Smrtonosná zbraň

Prázdninová vysielacia štruktúra prinesie viac akvizičných titulov a menej pôvodnej tvorby.

Leto na Markíze: Adrenalín vo filmoch a seriálová novinka Smrtonosná zbraň
Zdroj: TV Markíza

O týždeň začínajú letné prázdniny a televízie definitívne prepnú svoju vysielaciu štruktúru na letný režim. Pre divákov to znamená viacej akvizičných titulov a menej premiérovej pôvodnej tvorby.

Z pôvodnej tvorby prinesie Markíza počas leta nové časti reality šou Zámena manželiek, zábavnú šou Dobre vedieť! a príbehy zo série Rodinné prípady.

Z akvizícií má pripravených viacero premiérových filmov a seriálov. Pre milovníkov kriminálnych seriálov uvedie ukrajinský seriál Ňuchač o vyšetrovateľovi s mimoriadnym čuchom, vďaka ktorému rozlúšti každú záhadu. 

Zdroj: TV Markíza

​Druhou novinkou je seriálová adaptácia filmovej série Smrtonosná zbraň. V seriáli sa predstaví policajná dvojka z Los Angeles. Jeden z nich prišiel o ženu aj nenarodené dieťa a práca v LAPD preňho znamená nový začiatok. Má slabosť vletieť do epicentra diania a „robiť poriadky“, volí presne opačný postup ako jeho nový partner, ktorý je typický učebnicový typ.

Z filmovej ponuky to bude snímka Pixels z roku 2015 s Adamom Sandlerom inšpirovaná krátkym animovaným filmom, ktorý v roku 2010 obletel internet a získal si milióny fanúšilov.

Ďalšou filmovou novinkou budú Strážcovia hrobky – čínsko-austrálska akčná snímka z tohto roku, kde bude tím vedcov bojovať s armádou smrtiacich ľudožravých pavúkov. Dobrodružstvo ponúkne aj snímka Lovci pokladov: Zvitky od Mŕtveho mora o hľadačoch náboženských predmetov a artefaktov alebo katastrofický triler San Andreas o známom tektonickom zlome, ktoré vyvolá silné zemetrasenie v Kalifornii.

V letnej ponuke nebudú chýbať ani komédie zastúpené reprízami Troškovej trilógie Slunce, seno,... či francúzsko-macedónskou komédiou Nebezpečná rýchlosť o svojráznej rodinke, ktorá vyrazí na dovolenku v minivane, ktorému sa zasekne pri vysokej rýchlosti tempomat.

​Televízia Doma pokračuje aj v júli vo svojich "svadobných piatkoch" v šou Svadobné zvony a romantických filmoch so svadobnou tematikou. Počas leta takisto pokračujú premiérové časti tureckého seriálu Nikdy ťa neopustím

Televízia Dajto bude v letných mesiacoch prinášať každý pracovný deň „večerné kino“ a popoludňajšie seriály, kde nebude chýbať Strážca spravodlivosti so Stevenom Seagalom a nové časti seriálu Arrow. Vrátia sa tiež tituly ako Prvých 100 či Posledná loď.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.