Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
29.06.2018, 09:48

Markíza prezradila moderátora šou Tvoja tvár znie povedome. Odkrýva aj mená účinkujúcich

Štvrtá séria zábavnej šou odštartuje na jeseň.

Markíza prezradila moderátora šou Tvoja tvár znie povedome. Odkrýva aj mená účinkujúcich
Zdroj: Facebook TV Markíza.

Televízia Markíza uvedie na jeseň už štvrtú sériu zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome a postupne začína odhaľovať mená účinkujúcich. Najnovšie potvrdila, že moderátorom šou bude Martin "Pyco" Rausch, ktorý moderoval všetky tri predchádzajúce série.   

„Martin „Pyco“ Rausch patrí medzi moderátorskú špičku a bol pre šou prvou a prirodzenou voľbou. Som rád, že môžeme v našej spolupráci pokračovať aj v štvrtej sérii,“ potvrdil na webe Markízy režisér Pepe Majeský.

Z opätovnej spolupráce má rovnako radosť aj samotný moderátor. „Moderovať šou Tvoja tvár znie povedome bol pre mňa veľký zážitok a som presvedčený, že aj tentoraz zažijeme veľa neopakovateľného. Teším sa na štvrtú sériu,” povedal na margo spolupráce.

Tvoja tvár znie povedome, druhá séria
Zdroj: TV Markíza

​Prvou oficiálne potvrdenou účinkujúcou celebritou je komička Eva "Evelyn" Kramerová, ktorá sa pred časom objavila v tanečnej šou Let's Dance a zahrala si aj jednu z vedľajších úloh vo filme Tlmočník režiséra Martina Šulíka.

„Na šou sa teším a idem do toho s veľkým rešpektom, keďže som nikdy nespievala, je to pre mňa ďalšia veľká výzva. Opäť o kus prekročím svoju komfortnú zónu a sama som zvedavá, ako to dopadne. Myslím, že sa máme všetci na čo tešiť,“ povedala Evelyn.

Zdroj: Katka Kincelová

​Ako potenciálni súťažiaci sa spomínajú aj herečka Nela Pocisková, moderátorka SuperStar Jasmina Alagič a Martin Nikodým, ktorý moderuje v RTVS Milujem Slovensko a na Markíze pred rokom moderoval Pevnosť Boyard.

Z ďalších mien zostávajú zatiaľ tiež nepotvrdené informácie o spevákovi Adamovi Ďuricovi a herečke Márii Bartaloš Havranovej, ktorá je divákom známa zo seriálu Oteckovia alebo z tanečného  filmu Backstage, ktorý kiná uviedli tento rok.

Vo výpravnej šou napodobňuje osem známych slovenských tvárí svetové hviezdy. Tento formát s pôvodným názvom Tu cara me suena vznikol v Španielsku a prvýkrát bol odvysielaný v roku 2011.

Na Slovensku ho uviedla pod názvom Tvoja tvár znie povedome Markíza prvýkrát na jar 2016. Víťazom prvej série sa stal Lukáš Adamec, druhú sériu vyhrala Mária Čírová a kráľom tretej série bol Peter Brajerčík.

Moderátorom všetkých doterajších sérií bol Martin „Pyco“ Rausch, zostavu porotcov tvorili Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário „Kuly“ Kollár, ktorých v tretej sérii doplnil Juraj „Šoko“ Tabaček.

Šou vzniká už od začiatku pod režisérskou taktovkou Pepe Majeského, ktorý stojí aj na čele výpravných šou ako SuperStar či Hlas Česko Slovensko.

Tvoja tvár znie povedome patrí k najúspešnejším projektom televízie Markíza. ​Už úvodná epizóda, ktorú uviedla 6. marca 2016, signalizovala, že šou bude populárna. K obrazovkám pritiahla až 628-tisíc divákov starších než 12 rokov a Markíza si pripísala trhový podiel viac než 38 percent.

Obľúbenosť súťaže u divákov rástla aj v ďalších častiach, kedy televízia dosahovala pravidelne trhový podiel viac než 40 percent v komerčnej cieľovej skupine divákov 12-54. Finále prvej série si pripísalo takmer 49 percentný podiel a pri obrazovkách bolo 841-tisíc divákov nad 12 rokov.

Druhej sérii, ktorú Markíza vysielala na jeseň toho istého roka (2016), sledovanosť mierne klesla. Priemerný podiel bol nad 32 percentami a každú z desiatich častí si pozrelo takmer 520-tisíc divákov. Tretiu sériu uviedla televízia na jar 2017, dosiahla priemerný trhový podiel nad 26 percentami a počet divákov bol takmer 448-tisíc .

Šou sa vráti na obrazovky Markízy po rok a pol ročnej pauze na jeseň tohto roka. Patriť jej budú opäť nedeľné večery.

Zdroj: TV Markíza

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.