Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.07.2018, 17:05

Ano, šéfe! sa vracia na slovenské obrazovky. Pohlreich sa predstaví v poslednej sérii

Zdeněk Pohlreich v týchto týždňoch končí nakrúcanie poslednej série kulinárskej šou.

Ano, šéfe! sa vracia na slovenské obrazovky. Pohlreich sa predstaví v poslednej sérii
Zdroj: FTV Prima

So začiatkom letných prázdnin sa na televízne obrazovky Prima Plus vracia dnes už legendárny televízny program Ano, šéfe! s českým šéfkuchárom Zdeňkom Pohlreichom, ktorý deväť rokov menil tvár gastronómie nielen v Česku.

Zdroj: FTV Prima

​Zdeněk Pohlreich v týchto týždňoch končí nakrúcanie poslednej premiérovej série Ano, šéfe! „Všetko má svoj začiatok, ale aj koniec. A ja si stojím za tým, že v najlepšom sa má prestať. Preto som rád, že mi Prima vyšla v ústrety a na konci sme sa dohodli. Ano, šéfe! mám určite spojené so svojím prvým stretnutím s televíznym svetom, ale tiež s niekedy až neuveriteľnými ľudskými príbehmi a osudmi. A na niektorých sa skutočne zabudnúť nedá,“ hovorí hlavný protagonista po deviatich rokoch nakrúcania programu.

Od roku 2009 Pohlreich navštívil desiatky reštaurácií. Okrem českých, aj niekoľko na Slovensku, v USA či Nemecku. Veľká časť z nich získala práve návštevou kuchárskeho šéfa nový impulz a dodnes patria medzi najvychytenejšie vo svojom regióne. Iné však už patria len minulosti, pretože poctivé podnikanie v gastronómii nie je také jednoduché, ako si možno mnohí mysleli. Aj vďaka programu Ano, šéfe! sa o tom presvedčili milióny divákov v Česku i na Slovensku.

Zdroj: FTV Prima

​Kvôli medzinárodným licenčným právam nemohla FTV Prima hneď pri svojom vstupe na slovenský trh v januári 2017 vysielať tento program aj na Slovensku. V súčasnosti už disponuje právami pre vysielanie Ano, šéfe! aj na Slovensku a prinesie reláciu na Prima Plus vždy v utorok večer po 21:35.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.