Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.07.2018, 17:35

Pamätáte sa na Borata? Jeho predstaviteľ hrá v novom seriáli

Sacha Baron Cohen sa vrátil na televízne obrazovky v komediálnom seriáli Who is America?

Pamätáte sa na Borata? Jeho predstaviteľ hrá v novom seriáli
Zdroj: YouTube

Sacha Baron Cohen sa preslávil niekoľkými výraznými úlohami a radikálne napísanými postavami, ktoré sa ihneď zapísali do dejín televízie a filmu. Herec, scenárista a komik je držiteľom dvoch cien BAFTA, Zlatých glóbusov a tiež bol nominovaný na Oscara.

Na komediálnej scéne sa presadil vďaka Da Ali G Show. Tá počas svojej štvorročnej existencie získala šesť nominácií na cenu Emmy a dve ceny BAFTA. Baron Cohen bol zároveň producentom, scenáristom aj hlavnou hviezdou tejto show.

Jeho ďalším projektom bol Borat. Film sa okamžite stal fenoménom. V 24 krajinách bol na vrchole rebríčkov návštevnosti a Cohenovi vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus za najlepší mužský herecký výkon v komédii alebo muzikáli a nomináciu na Oscara za najlepší adaptovaný scenár.

Na obrazovky sa herec vracia v sedemdielnom satirickom seriáli Who is America? V ňom predstaví rôznorodých jednotlivcov, a to od neslávne známych až po úplne neznámych. To všetko naprieč politickým a kultúrnym spektrom. Baron Cohen je autorom a producentom seriálu. 

Premiérovú časť nového seriálu nájdete na HBO GO a nová časť pribudne každý týždeň.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.