Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
27.07.2018, 07:00

5 filmových noviniek, pri ktorých sa v lete zabavíte

Tipy na komédie a rodinné filmy, ktoré budú mať premiéru v auguste.

5 filmových noviniek, pri ktorých sa v lete zabavíte
Zdroj: Forum Film

V auguste príde do kín päť komédií a rodinných filmov, ktoré sľubujú oddych a zábavu. Po 14 rokoch sa vracia na plátna kín najslávnejšia rodinka superhrdinov, fakír uviazne v skrini v obchodnom dome Ikea, popletené špiónky sa pokúsia zachrániť svet a plyšový súkromný detektív odhalí sériového vraha.

Rodinka úžasných 2 (Incredibles 2)

Zdá, že hlavnou superhrdinkou bude Helen. Ako príťažlivejšia polovička z najslávnejšej superdvojice sa stáva tvárou kampane, ktorá má vyžehliť obraz superhrdinov v očiach verejnosti.

Bob sa tak musí venovať domácim povinnostiam a hlavne výchove troch detí. Zdalo by sa, že superhrdina Bobovho kalibru s tým nemôže mať problém. Je to však omyl. Navyše sa objaví nový nepriateľ s geniálnym diabolským plánom.

Nezvyčajná cesta fakíra, ktorý uviazol v skrini

Aja je talentovaný, ale chudobný kúzelník a fakír z malej indickej dediny. Jeho chorá matka ho vyšle na tajomnú misiu – má v Paríži navštíviť Eiffelovu vežu. Konflikt s excentrickým taxikárom Aju zanechá neďaleko od Paríža, v známom obchode Ikea.

Tam sa zoznámi Máriou, najkrajšou ženou, akú kedy videl. Jeho nádej na lásku je ale zmarená, keď v Ikei náhodou uviazne vo vnútri skrine, ktorá je i s ním zabalená a odoslaná naprieč Európou. V kinách od 9. augusta.

Skorosestry (Sisterhood)

Francúzska komédia o troch sestrách, ktoré sa prvýkrát stretnú až po smrti ich spoločného biologického otca. Zdedia po ňom nádherný byt v Paríži a pre tri úplne odlišné mladé ženy, ktoré sa dovtedy nepoznali, bude spoločné bývanie a vzájomné spolužitie dosť výbušná záležitosť. V kinách od 23. augusta.

Špión, ktorý ma dostal (The Spy Who Dumped Me)

Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) sú od detstva najlepšie kamarátky a bývajú spolu v Los Angeles. Jedného dňa sa u nich v byte objaví bývalý priateľ Audrey, ktorého prenasleduje banda nebezpečných zabijakov.

Dodatočne vysvitne, že je tajným agentom a dievčatá sa tak zapletú do medzinárodnej špionážnej misie. Precestujú Európu, zlikvidujú zopár podozrivých indivíduí (väčšinou omylom) a pokúsia sa zachrániť svet. Komédia príde do kín 23. augusta.

Nehanební plyšáci (The Happytime Murders)

Vo svete, kde bábky žijú v ľudskom svete, ale sú považované za menejcenných členov spoločnosti, sa plyšový súkromný detektív Phil Phillips po rokoch opäť stretáva so svojou bývalou kolegyňou – vyšetrovateľkou Connie Edwardsovou (Melissa McCarthy).

Obaja pracujú na prípade sériového vraha, ktorý zabil Philovho brata a teraz ide po ďalších hercoch z populárnej televíznej show z 80-tych rokov. Tentokrát je na rade Philova bývalá láska Jenny (Elizabeth Banks) a zrazu sa hlavným podozrivým stáva on sám. Bláznivá akčná komédia príde do kín 30. augusta.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.