Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.07.2018, 17:10

Farma prichádza s ďalšími novinkami. Medzi súťažiacimi sa objavia aj známe tváre

Markíza po zmene moderátorky odkrýva prvé mená celebritných súťažiacich.

Farma prichádza s ďalšími novinkami. Medzi súťažiacimi sa objavia aj známe tváre
Zdroj: wikipedia.org

Len pred pár dňami Markíza potvrdila zmenu na poste moderátorky reality šou Farma. Kvetu Horváthovú, ktorá moderovala Farmu od začiatku, vystrieda v novej sérii komička Eva "Evelyn" Kramerová. Televízia ju však neprezentuje ako moderátorku, ale ako takzvanú sprievodkyňu. Evelyn sa na jeseň objaví na Markíze aj ako súťažiaca celebrita v novej sérii šou Tvoja tvár znie povedome.

​Televízia postupne prezrádza ďalšie novinky, ktorými mení koncept Farmy. Medzi súťažiacimi sa objavia aj viaceré známe osobnosti. Prvými odtajnenými menami sú slávne slovenské dvojičky – Twiinsky Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová.

Sestry sa v slovenskom šoubiiznise pohybujú už od roku 1996, kedy sa prvýkrát objavili v detskej pesničkovej súťaži Hviezdička. V roku 2011 reprezentovali Slovensko v Eurovízii. Naposledy sa objavili v epizódnych rolách v seriáloch Milenky a Susedia.

Špeciálni súťažiaci nie sú v reality šou novinkou. Netradičnou bola aj 7. séria, v ktorej nesúťažili noví farmári, ale na statok sa vrátili vybraní účinkujúci z predošlých ročníkov. Markíza ju vysielala na začiatku roka 2016.

Nová, už desiata séria Farmy odštartuje na obrazovkách Markíza na jeseň. Pôvodom švédsku reality šou vysiela televízia od roku 2011.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.