Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
01.08.2018, 10:05

Milujem Slovensko má nových kapitánov družstiev

RTVS prezradila, kto nahradí v novej sezóne Adelu Vinczeovú a Dana Dangla.

Milujem Slovensko má nových kapitánov družstiev
Zdroj: RTVS

Na postoch kapitánov družstiev v Milujem Slovensko nastane v novej sezóne zmena. Dlhoročné tváre zábavnej šou - Adela Vinczeová a Dano Dangl - sa rozhodli pre pauzu. Vynechať by mali jednu sériu a vrátiť sa v ďalšej na jeseň 2019. Počas pauzy sa predstavia v novej zábavnej relácii Dvaja na jedného (2 na 1) na obrazovkách Markízy, na príprave ktorej sa podieľajú aj autorsky. Pilotný diel relácie si otestovala Markíza na začiatku tohto roka, hlavným hosťom bola Dominika Cibulková.

RTVS dnes odtajnila mená, ktoré ich v novej sezóne nahradia. Novými kapitánmi tímov sa stanú Juraj Šoko Tabaček, ktorý sa objaví aj v novej šou Päťka a herečka Stanka Kašperová známa napríklad zo seriálov Nesmrteľní alebo ZOO.

Zdroj: RTVS

​ „Milujem Slovensko je divácky veľmi obľúbený zábavný program už niekoľko sezón. V nových častiach sme sa rozhodli dať šancu mladým talentovaným ľudom. Vybrali sme si skvelého komika Juraja Šoka Tabačeka a populárnu herečku z prešovského divadla Stanku Kašperovú. Pevne veríme, že mladí kapitáni vytvoria skvelú atmosféru v televíznom štúdiu, ktorá sa prenesie aj na televízne obrazovky,“ uviedol programový riaditeľ RTVS Marek Ťapák. Novú sériu RTVS odštartuje v piatok 7. septembra. 

Milujem Slovensko uviedla RTVS na obrazovky pred piatimi rokmi - v apríli 2013. Pôvodom holandskú šou pripravuje pre RTVS produkčná spoločnosť goottv, s. r. o. RTVS doteraz uviedla päť sérií, poslednú vysielala od septembra do decembra minulého roka.

Zmeny na moderátorských postoch nastanú aj v ďalších reláciách. V Nikto nie je dokonalý zasadnú do moderátorských kresiel Marián Čekovský s Martinom Dejdarom, ktorí nahradia po dvoch rokoch Juniora (Milan Zimnýkoval) s Marcelom Forgáčom.

Obidvoch moderátorov nahradia rovnako noví moderátori v talentovej šou Česko Slovensko má talent, kde sa mikrofónov prvýkrát zhostia herci Lujza Garajová Schrameková a David Gránský.

Ďalšou zmenou je zmena na poste moderátorky Farmy. Kvetu Horváthovú, ktorá sprevádzala súťažiacich v šou od začiatku šou v roku roku 2011, vystrieda v novej sezóne komička Eva "Evelyn" Kramerová.

Zmena nastáva aj v politickej relácii O 5 minút 12, kde Martina Strižinca po piatich rokoch vystrieda v kresle Jozef Hajko, bývalý šéfredaktor Trendu a zakladateľ Podnikateľskej aliancie Slovenska.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.