Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.08.2018, 14:25

JOJ uvedie na jeseň nový seriál. Predlohou je kniha Som mama herečky Kristíny Tormovej

Rovnomenný komediálny seriál bude s nadhľadom mapovať tému materstva.

JOJ uvedie na jeseň nový seriál. Predlohou je kniha Som mama herečky Kristíny Tormovej
Zdroj: TV JOJ

Na jeseň uvedie televízia JOJ komediálny seriál Som mama. Televízne spracovanie rovnomennej knihy Kristíny Tormovej (Farkašovej) prinesie humorný pohľad na strasti a slasti partnerského života a nástrahy materstva.

„Komediálny seriál prinesie pohľad na život nezávislej Tiny, ktorej ho naruby obráti neplánované tehotenstvo, navyše s mužom, ktorého stretla len nedávno,“ uvádza na Facebooku Marcel Grega, generálny riaditeľ TV JOJ.

Herečka Kristína Tormová si v seriáli zahrá hlavnú rolu nezávislej Tiny, ktorá čaká dvojičky a prežíva šialenú jazdu naprieč siedmimi mesiacmi rizikového tehotenstva. Vďaka svojej kamarátke Agáte, ktorá čaká už svoje druhé dieťa, sa zoznamuje s pestrou skupinou rodičov v očakávaní. Stretávajú sa spolu v materskom centre a ich rozdielne prístupy a povahy sú zdrojom mnohých konfliktov a komických situácií. Nebudú chýbať ani rodičia hlavných hrdinov a v partnerských vzťahoch to Tine poriadne zamieša aj kamarát a kolega Adam, ktorý vždy chcel byť niečím viac.

Zdroj: TV JOJ

Svet očami ženy

Každá epizóda seriálu má svoju hlavnú tému, ktorú čiastkovo riešia všetky postavy, každá zo svojej jedinečnej perspektívy. Tina a Robo si musia zvyknúť na spoločné bývanie, zoznámiť rodičov, zvládnuť finančné náklady, nápor materských fór a rôznych trendov, prípravu na pôrod, ale aj otázku, akú veľkú úlohu má hrať otec vo výchove detí a či sa žena musí vzdať svojej kariéry. Dej dopĺňajú Tinine bujné predstavy, ktoré divákom umožňujú vidieť realitu očami ženy s bohatou fantáziou. Všetko spája monológ Tiny (voiceover), ktorá glosuje preberané témy.

Zdroj: TV JOJ

​Televízia má pripravených dvadsať 40-minútových epizód. V hlavných úlohách sa okrem Kristíny Tormovej predstavia Jiří Havelka ako jej partner, Boris Farkaš, Anna Šišková, Henrieta Mičkovicová, Ján Dobrík, Zuzana Tlučková, Michaela Čobejová či Ady Hajdu.

Tím scenáristov tvoria Emília Martáková, Michaela Materáková, Lukáš Obermajer, Simona Rezníčeková a Milla Dromowich, režisérom je Jan Novák, ktorý má na konte seriály Přístav či Svadby v Benátkach, z filmovej produkcie je najznámejší Kameňák 4. Produkciu zastrešuje herečka Michaela Čobejová.

Zdroj: TV JOJ


Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.