Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.08.2018, 14:35

Film s Johnnym Deppom bol zrušený mesiac pred premiérou

Herec v posledných rokoch čelí viacerým problémom.

Film s Johnnym Deppom bol zrušený mesiac pred premiérou
Zdroj: Instagram/johnydepplover

Premiéra filmu City of Lies (Mesto lží), v ktorom sa majú v hlavných úlohách predstaviť Johnny Depp a Forest Whitaker, bola mesiac pred plánovaným septembrovým uvedením zrušená. Informoval o tom dnes denník The Guardian.

Herec bol už skôr obvinený, že pri natáčaní snímky verbálne i fyzicky napadol jedného z členov štábu, ktorý na neho následne podal žalobu. Depp v posledných rokoch čelí mnohým problémom, včítane obvinení z finančných podvodov a domáceho násilia.

Vo filme City of Lies, ktorý nakrútil Brad Furman, hrá Depp detektíva, ktorý sa snaží objasniť vraždy dvoch známych rapperov. Kriminálna dráma vychádza zo skutočných udalostí. Tupac Shakur a Notorious B.I.G., jedni z najúspešnejších rapperov dvadsiateho storočia, boli v rokoch 1996 a 1997 nezávisle na sebe zavraždení. Ani v jednom prípade neboli páchatelia odhalení a obidve udalosti tak zostali nevyriešené.

Distribútor snímky Global Road Entertainment v pondelok potvrdil, že film nebude uvedený do amerických kín 7. septembra, ako bolo pôvodne plánované. Dôvody ale neboli zverejnené a nie je ani známe, na aký dátum by mohla byť premiéra odložená.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.