Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.08.2018, 08:25

Juraj „Šoko“ Tabaček nebude porotcom Tvojej tváre. Nahradí ho známy moderátor a zabávač

Divákom je známy ako účinkujúci z predchádzajúcich sérií.

Juraj „Šoko“ Tabaček nebude porotcom Tvojej tváre. Nahradí ho známy moderátor a zabávač
Zdroj: TV Markíza

V novej televíznej sezóne sa neobjavia na moderátorských postoch zábavných a súťažných šou viaceré tváre, na ktoré boli diváci zvyknutí. Novou sprievodkyňou na Farme bude Evelyn, kapitánmi družstiev v Milujem Slovensko nebudú Adela Vinczeová a Dano Dangl, a ani Junior s Marcelom už nebudú moderovať Česko Slovensko má talent a Nikto nie je dokonalý.

​Zmena nastáva aj v kresle porotcu šou Tvoja tvár znie povedome. Juraja „Šoko“ Tabačeka, ktorý dopĺňal v predchádzajúcej sérii trojicu porotcov v zložení Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário "Kuly" Kollár. Nahradí ho moderátor Andrej Bičan, ktorý zabával divákov ako účinkujúci  v prvých dvoch sériách Tvojej tváre.

To je ponuka, ktorá sa neodmieta, byť porotcom najmä v šou, v ktorej som účinkoval a rezonoval. Z pozície toho, ktorý si tým prešiel, sa budem teraz pozerať na svojich kolegov, ktorí tam budú spievať a tancovať a budem presne vedieť, kde robia chyby a naopak, kde boli výborní a skvelí. Nemám pocit, že by boli porotcovia nejakí tvrdí alebo mäkkí, je to také zmiešané. Niekoho budem mať určite rád a na niekoho si dám určite väčší pozor... napríklad na Martina Nikodýma,“ povedal Andrej Bičan pre portál Markízy.

Tvoja Tvár znie povedome sa vráti na obrazovky Markízy v septembri, po rok a pol ročnej pauze. Patriť jej budú opäť nedeľné večery. Televízia už prezradila osmičku súťažiacich, ktorí sa budú v novej sérii premieňať na svetové hviezdy hudobného neba:

​​Stand-up komik Juraj „Šoko“ Tabaček sa z obrazoviek nevytratí. Divákom predstaví ako nový kapitán družstva v Milujem Slovensko, v novej talkšou Päťka, ktorú vysiela JOJ, nebude chýbať ako štamgast v Hornej Dolnej, ale ani ako hádač v Inkognite.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.