Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
14.08.2018, 11:15

Tatry, Spiš, Pieniny. Nový dokument predstaví krásy Slovenska

Polhodinový dokument predstaví prírodné krásy 25 lokalít severovýchodného Slovenska.

Tatry, Spiš, Pieniny. Nový dokument predstaví krásy Slovenska
Zdroj: Pardon production

Tatry, Spiš, Pieniny je názov pripravovaného dokumentárneho filmu, ktorý na pozadí príbehu o hľadaní vnútorného pokoja a samého seba predstaví prírodné krásy a krásy kultúrneho dedičstva severovýchodného regiónu Slovenska.

"V 30-minútovom dokumente budeme prezentovať všetko, čo samotní rodáci z tohto kraja považujú za najväčšie top," avizujú tvorcovia snímky.

Film predstaví 25 lokalít severovýchodného Slovenska. Prvotná myšlienka zrealizovať dokument o krásach tohto regiónu vznikla v združení Tatry - Spiš - Pieniny v Kežmarku. Projekt realizuje agentúra Stauder holding, ktorá si na nakrúcanie prizvala horského fotografa a filmára Petra Culku. Autorom myšlienky a scenára je Miro Damonson, postprodukciu bude realizovať Pardon Production.

​Zaujímavosti z natáčania dokumentu môžu priaznivci horského filmu a prírodných krás sledovať na sociálnych sieťach. Viac informácií nájdete aj na webovej stránke dokumentu filmotatrach.sk.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.