Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.08.2018, 12:05

Naši si budú konkurovať so Sestričkami

Nové príbehy Rodinovcov doplní komediálna novinka Ministri.

Naši si budú konkurovať so Sestričkami
Zdroj: TV JOJ

Rodinný seriál Naši, ktorý sa vracia na obrazovky už vo svojej štvrtej sérii, nasadila JOJka do utorkového prime time, kde sa bude stretávať s novým seriálom Markízy Sestričky. Nové príbehy Rodinovcov doplní od 22:00 komediálna novinka Ministri.

O týždeň skôr, v utorok 4. septembra, bude JOJka konkurovať premiére Sestričiek so šou Česko Slovensko má talent, ktorú odštartuje v nedeľu 2. septembra. V ďalších týždňoch už budú patriť talentovej šou sobotné večery.

Jeseň na obrazovkách JOJ

JOJ bude v pondelky vysielať dve epizódy Inkognita, utorky patria od 11. septembra už spomínaným Našim, nesledovaných Ministrami, streda novinke Som mama a a štvrtky opäť Inkognitu. V piatky sa vráti hudobno-zábavná šou Všetko čo mám rád spolu s Všetko čo má Ander rád. Soboty budú pod taktovkou Česko Slovensko má talent a nedele budú patriť filmom.​ Do podvečerného vysielania počas týždňa sa vráti kuchárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja s novými epizódami.

Talentová šou je highlightom jesennej sezóny JOJ. Na obrazovky sa vráti po dvojročnej pauze, opäť v réžii Jeffa Minaříka. Už siedmu sériu pripravuje JOJ spoločne s Primou, čomu sa prispôsobila aj zostava moderátorov. Juniora s Marcelom nahradil česko-slovenský tandem - herečka Lujza Garajová Schrameková a český spevák a herec David Gránský. Na obrazovkách sa bude Talent stretávať so Záhadami tela na Jednotke. 

Návrat osvedčených formátov

Na Markíze budú patriť pondelky  sitkomu Susedia, utorky novinke Sestričky, stredy zábavnej relácii Dobre vedieť!, vo štvrtky sa vráti Horná Dolná a piatky obsadí Farma - Duel. Soboty budú filmové a nedele od 9. septembra patria šou Tvoja tvár znie povedome. Najväčší tohtoročný hit Markízy – denný seriál Oteckovia, sa vráti na obrazovky už od 3. septembra.

Highlightom jesennej sezóny Markízy je štvrtá séria Tvojej tváre, ktorá sa vracia na obrazovky po rok a pol ročnej pauze, opäť pod režisérskou taktovkou Pepe Majeského. Novinkou bude porotca, ktorý doplní trio Zuzana Fialová, Dano Dangl a Kuly. V štvrtom kresle Šoka (Juraja Tabačeka) nahradí Andrej Bičan, ktorý účinkoval ako súťažiaci v prvých dvoch sériách Tvojej tváre.

​Markíza uvedie svoj nový program hneď prvý septembrový týždeň. Výnimkou je Farma, ktorá štartuje už vo štvrtok 30. augusta a denné epizódy bude vysielať od pondelka do štvrtka v neskoršom vysielacom čase. Novinkou je zmena na poste moderátorky, kde Kvetu Horváthovú vystriedala Eva „Evelyn“ Kramerová. Ďalšou zmenou, ktorou chce Markíza pritiahnuť ďalších divákov, je doplnenie súťažiacich o slovenské celebrity. Evelyn doplnila hereckú zostavu aj v Hornej Dolnej, kde bude stvárňovať svojráznu sestru Eriky. 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.