Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.08.2018, 17:25

Markíza zverejnila upútavku Farmy so súťažiacimi. Nová séria bude poriadne kontroverzná

Najväčšou prekážkou na farme bude sociálny status, rozdelenie ľudí na bohatých a chudobných.

Markíza zverejnila upútavku Farmy so súťažiacimi. Nová séria bude poriadne kontroverzná
Zdroj: Markíza

Farmu odštartuje Markíza vo štvrtok 30. augusta. Denné epizódy bude vysielať od pondelka do štvrtka v neskoršom vysielacom čase po hlavnom večernom programe, piatkové večery budú patriť Duelu.

Reality šou bude mať vo svojej novej, už desiatej sezóne úplne iný koncept. Zmena nastala na poste moderátorky, kde nahradla Kvetu Horváthovú komička Eva "Evelyn" Kramerová. Ďalšou dôležitou zmenou je doplnenie súťažiacich o známych ľudí. Na Farmu tak zamierili najznámejšie slovenské dvojičky Veronika Krúpa Nízlová a Daniela Nízlová, alias TWiiNS, Katarína Brychtová, Silvia Šuvadová, Ibrahim Majga, Robo Mikla a Martin Šmahel.

​​Kým doterajšie série Farmy boli vždy o tom, že jej účastníci prišli na starý statok, ktorý niekoľko mesiacov zveľaďovali a priviedli ho opäť k životu, tentokrát už nebude najväčšou prekážkou robota. Najväčšou prekážkou na farme bude sociálny status, rozdelenie ľudí na privilegovaných a neprivilegovaných, na bohatých a chudobných.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.