Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
31.08.2018, 13:58

RTVS odvysiela živý prenos z leteckých dní SIAF 2018

Hlavnou diváckou atrakciou medzinárodného podujatia na Sliači bude vystúpenie francúzskej elitnej zostavy Patrouille de France.

RTVS odvysiela živý prenos z  leteckých dní SIAF 2018
Zdroj: TASR/ Branislav Račko

Už túto nedeľu 2. septembra RTVS odvysiela na Jednotke o 14:00 priamy prenos z Medzinárodných leteckých dní SIAF 2018. Na najväčšej leteckej šou na Slovensku sa predstavia lietadlá z jedenástich krajín. RTVS je generálnym mediálnym partnerom podujatia.

Hlavnou diváckou atrakciou bude vystúpenie francúzskej elitnej zostavy Patrouille de France. Okrem toho sa po prvýkrát na podujatí predstavia kráľovskí sokoli z Jordánska, Royal Jordanian Falcons, ale aj nestarnúca klasika - kvarteto bezmotorových akrobatov Očovskí bačovia zo srdca Slovenska.

Medzinárodné letecké dni na Sliači sú pri príležitosti 100. výročia vzniku Československa oslavou histórie československého letectva. Na oblohe sa predstavia legendy prúdovej éry, majstrovské dielo československých konštruktérov L-29 Delfín a MiG-15.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.