Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
05.09.2018, 09:24

Odbor kreatívy RTVS má nového šéfa

Od septembra ho vedie dlhoročný odborník v reklamnej, grafickej a dizajnérskej oblasti Igor Majkut.

Odbor kreatívy RTVS má nového šéfa
Zdroj: RTVS Vlado Radosa

Odbor kreatívy RTVS povedie Igor Majkut.  Majkut prešiel v minulosti cez pozície grafického dizajnéra až po umeleckého a kreatívneho riaditeľa. Pôsobil v reklamných agentúrach Zaraguza, Made by Vaculik či Wiktor Leo Burnett.

„Som hrdý na to, že sa môžem podieľať na vytváraní kreatívnej stratégie RTVS, ktorá predstavuje najsilnejšiu slovenskú mediálnu značku. Je pre mňa veľkou výzvou, že môžem byť priamo jej súčasťou,“ poznamenal Igor Majkut. Na svojom konte má množstvo najvyšších ocenení zo svetových aj domácich festivalov ako sú Euro Effie, Golden Drum, Golden Hammer či Zlatý klinec za úspešné reklamné kampane. Pracoval na nich napríklad pre Tatra banku, Tatry Mountain Resorts, Kofolu, Vineu či Raiffeisen banku.

​„Som rád, že sa náš tím rozrástol o skúseného odborníka, ktorého ambíciou je posunúť vyššie latku všetkých kreatívnych výstupov značky RTVS,“ uviedol Richard Jajcay, riaditeľ Sekcie marketingu a komunikácie, pod ktorú odbor kreatívy spadá.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.