Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.09.2018, 12:45

V nedeľu štartuje O 5 minút 12 s novým moderátorom. Strižinca nahradí Hajko

Prinášame prehľad hostí a tém nedeľných politických relácií na Jednotke a TA3.

V nedeľu štartuje O 5 minút 12 s novým moderátorom. Strižinca nahradí Hajko
Zdroj: RTVS

Po letnej prestávke sa vracajú na nedeľné obrazovky pravidelné politické diskusné relácie.

Jednotka uvedie O 5 minút 12 s novým moderátorom Jozefom Hajkom, ktorý vystrieda po takmer piatich rokoch Martina Strižinca. Hosťami prvého jesenného vydania budú poslanci Ľuboš Blaha (Smer-SD), Karol Farkašovský (SNS), Jozef Rajtár (SaS) a Igor Matovič (OľaNO).

Diskutovať budú o úprave voľby policajného prezidenta, zmene pri výbere ústavných sudcov a aktuálnej politickej situácii. Moderátor Jozef Hajko je bývalým šéfredaktorom Trendu a zakladateľ Podnikateľskej aliancie Slovenska.

​​Témami V politike na TA3 budú obedy pre školákov zadarmo, dovolenkové poukazy pre zamestnancov, pravidlá pri výbere nového policajného prezidenta a ústavných sudcov, prezidentské voľby a stratégia politických strán.

Hosťami moderátora Norberta Dolinského budú predseda parlamentu Andrej Danko (SNS), premiér Peter Pellegrini (Smer-SD), europoslanec Richard Sulík (SaS) a poslankyňa Veronika Remišová (OľaNO).

Na telo s Kovačičom

Budúci týždeň sa pridá k nedeľným politickým diskusiám aj Markíza, ktorá po päťročnej pauze obnoví svoju reláciu Na telo. Formát sa na obrazovky vracia v pôvodnej podobe ako diskusia moderátora s dvojicou politikov.

Zmena nastane v kresle moderátora, kde dlhoročnú tvár relácie Zlaticu Puškárovú nahradí Michal Kovačič, ktorý moderuje aj webovú reláciu Fair play vznikajúcu v spolupráci portálu Aktuality.sk a Markízy. V jarnej sezóne bol tiež moderátorom špeciálov 25, kde diskutoval s Andrejom Dankom a Petrom Pellegrinim. Obnovené Na telo bude mať premiéru v nedeľu 16. septembra o 13:00.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.