Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.09.2018, 21:20

Cestovateľská stanica Travelxp v kvalite 4K je dostupná už aj v češtine

Pozrite si ukážky vysielania v 4K rozlíšení, čo je 4-násobok rozlíšenia Full HD.

Cestovateľská stanica Travelxp v kvalite 4K je dostupná už aj v češtine
Zdroj: Travelxp

Kanál Travelxp HD prináša cestopisné a lifestylové programy z takmer päťdesiatich krajín sveta vyrábané výhradne vo vlastnej produkcii. Jeho sesterský kanál Travelxp 4K prináša program v skvelom 4K rozlíšení, čo je 4-násobok rozlíšenia Full HD.

Neuveriteľne kvalitný obraz umožňuje divákom realisticky vnímať cestovateľské zážitky tak, ako keby boli na výprave spolu s cestovateľmi. Stanica Travelxp 4K je odteraz už dostupná aj v češtine.

„Sme radi, že ako prví prinášame v ČR aj na Slovensku plnohodnotnú tematickú cestovateľskú stanicu v kvalite 4K, ktorá je naviac dostupná v češtine,“ povedal Jozef Pipek, výkonný riaditeľ spoločnosti IFC Media, ktorá je distribútorom kanálov Travelxp HD a Travelxp 4K na Slovensku aj v Českej republike.

Zdroj: Travelxp

Travelxp HD na Slovensku a v Českej republike prináša Skylink už v základnom programovom balíčku Digital, Slovak Telekom v rozšírenej ponuke XL, T-Mobile Czech Republic v rozšírenej ponuke Premium, platforma Sledovanitv v základnej ponuke (v ČR aj SR) a na Slovensku ešte Martico.

Kanál je plne lokalizovaný do češtiny a pre záujemcov je k dispozícii aj originálna anglická zvuková stopa. Travelxp HD je dostupný vo viac ako 50 miliónoch domácnostiach na celom svete. 

Travelxp 4K nemá aktuálne na Slovensku ani v ČR žiadny operátor. „Program je k dispozícii, veríme, že sa dostane čo nevidieť aj k divákom,“ hovorí Pipek.

Ukážky Travelxp 4K vysielania:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.