Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
12.09.2018, 14:15

Sestričky opäť zvíťazili, na Dajto zabodoval futbal

Podvečernému vysielaniu tradične kraľoval rodinný seriál Oteckovia.

Sestričky opäť zvíťazili, na Dajto zabodoval futbal
Zdroj: TV Markíza

Nový seriál Markízy z nemocničného prostredia Sestričky bol pre divákov atraktívny aj s druhou epizódou a v utorok 11. septembra sa stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa v rámci strategickej cieľovej skupiny 12-54. 

Ďalšie osudy štvorice zdravotných sestier a ich pacientov si pozrelo celkovo 411-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, v obchodne cieľovej skupine 12-54 dosiahli sledovanosť 7,8 percenta a trhový podiel 23,9 percenta. Jednotkou na trhu bola aj nasledujúca epizóda Farmy, ktorá zaznamenala sledovanosť 5,8 percenta a trhový podiel 22,3 percenta.

​Celkovo najsledovanejším programom dňa sa v oboch hlavných cieľových skupinách v utorok stala relácia Počasie. V cieľovej skupine 12-54 dosiahla sledovanosť 8,8 percenta a a trhový podiel 31,7 percenta, pozrelo si ich 504-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Podvečernému vysielaniu tradične kraľovali Oteckovia so sledovanosťou 7 percent a trhovým podielom 34,7 percenta v 12-54.

Trhovou dvojkou v podvečernom vysielaní bola televízia Dajto vďaka kvalifikačnému zápasu slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov s Islandom. Dramatický druhý polčas s neuveriteľným záverom, v ktorom brankár Marek Rodák dosiahol rozhodujúci gól v nadstavenom čase hlavičkou po rohovom kope, zaznamenal v cieľovej skupine 12-54 rating 2,3 percenta a trhový podiel 10,1 percenta. K obrazovkám Dajto pritiahol 129-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Celý zápas dosiahol priemerný rating 2 percentá a trhový podiel 10,1 percenta.

JOJ sa utorok nevydaril. Najsledovanejším programom dňa bola pre televíziu premiérová epizóda 4. série Našich, ktorá si však pripísala podpriemernú sledovanosť 4,9 percenta a podiel 14,7 percenta. Ešte menšiu sledovanosť dosiahli hlavné večerné relácie - Najlepšie počasie dosiahlo 4,8-percentnú sledovanosť a podiel 15,4 percenta, Noviny TV JOJ skončili na 4,7-percentách pri podiele 17,8 percenta.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.