Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
17.09.2018, 20:40

Tvoja tvár alebo Talent? Programom víkendu je Česko Slovensko má talent

Tvoja tvár uspela v nedeľu, na čísla Talentu však nedosiahla.

Tvoja tvár alebo Talent? Programom víkendu je Česko Slovensko má talent
Zdroj: TV JOJ

Najsledovanejším programom víkendu sa stala šou Česko Slovensko má talent, ktorá si pripísala sledovanosť 9,5 percenta pri podiele 28,8 percenta. Šou tak dosiahla takmer identický výkon ako pred týždňom, kedy pri rovnakej sledovanosti dosiahla mierne vyšší podiel na úrovni 30,1 percenta.

V konkurencii Talentu večerný program Markízy úplne prepadol. Hoci mala televízia v ponuke akčnú drámu Spojenci z roku 2016 s hviezdnym obsadením (Brad Pitt a Marion Cotillard), dosiahla sledovanosť len 3,2 percenta a trhový podiel necelých 11 percent. So svojím sviatočným programom u divákov nezabodovala ani Jednotka, ktorá so žiadnou reláciou neprekročila 10 percentný podiel.

Zdroj: TV Markíza

​Nedeľnému vysielaniu dominovala Tvoja tvár znie povedome, ktorá zaznamenala 8,5-percentnú sledovanosť pri podiele 28,5 percenta. Voči minulotýždňovej premiére je to takmer rovnaký výkon, šou sa uviedla s ratingom 8,7 percenta a podiele 30,1 percenta. Tvojej tvári stále škodí jej dĺžka, po 22-hej hodine jej výrazne ubúdajú diváci.

JOJ nasadila na nedeľný večer premiéru trileru Jason Bourne s Mattom Damonom a Tommy Lee Jonesom, ktorý mal u divákov väčší úspech ako sobotňajší film Markízy. Pripísal si 5,6-percentnú sledovanosť a podiel 18,6 percenta. Český film Domáca opatera na Jednotke zaznamenal podiel necelých 7 percent.

Víkendové politické relácie

Zdroj: TV Markíza

​V nedeľu sa vrátila na Markízu politická relácia Na telo. Diskusiu moderátora Michala Kovačiča s dvomi podpredsedami parlamentu si pozrelo 2,5 percenta divákov a televízia si pripísala 14,5-percentný podiel. O 5 minút 12 na Jednotke dosiahlo 1,7-percentnú sledovanosť a podiel 10,6 percenta, V politike na TA3 zaznamenalo rating 0,4 percenta a podiel 2,4 percenta.

Nevydarený piatok pre JOJ

Najsledovanejším programom piatka boli podvečerní Oteckovia so 7,3-percentnou sledovanosťou a podielom 36,4 percenta. JOJ nasadila namiesto Moja mama varí lepšie ako tvoja súťažnú hru Veľký balík, nezaznamenala s ňou však výraznejší úspech ako s kuchárskou šou. Veľký balík si pripísal podiel necelých 7 percent.

​Večernému programu dominovala Farma s Duelom, pripísala si rating 6,3 percenta pri podiele 21,2 percenta. Programu JOJ sa nedarilo ani s večernou ponukou, najsledovanejším programom televízie boli Noviny s 5,1 percentnou sledovanosťou a podielom necelých 20 percent. Všetko čo mám rád skončilo najnižšie z večernej ponuky televízií, dosiahlo len 4,7 percentnú sledovanosť a podiel 15,5 percenta. Lepšie si počínalo Milujem Slovensko, so sledovanosťou 5,1 percenta pri podiele 16,3 percenta bolo dokonca najsledovanejším programom Jednotky.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.