Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
03.10.2018, 16:35

HBO nakrúca špionážnu drámu. V hlavnej úlohe sa predstaví Táňa Pauhofová

Pre herečku ide už o tretiu spoluprácu s HBO Europe.

HBO nakrúca špionážnu drámu. V hlavnej úlohe sa predstaví Táňa Pauhofová
Zdroj: Instagram/tanapauhofovafanclub

HBO Europe a produkčná spoločnosť Etamp Film dnes začína nakrúcať špionážnu drámu Bez vědomí s Táňou Pauhofovou v hlavnej úlohe. Režisérom je Ivan Zachariáš, ktorý pre HBO Europe nakrútil, spoločne s Alicou Nellis, celosvetovo úspešnú minisériu Pustina. Scenár šesťdielnej minisérie napísal mladý debutujúci scenárista Ondřej Gabriel. 

Dráma Bez vědomí nadväzuje na originálnu produkciu HBO Europe: Horiaci ker a Pustina, romantickú komédiu Až po uši, triler Mamon a dve sezóny psychologického seriálu Terapie. Dej sa odohráva na konci osemdesiatych rokov v Čechách a Anglicku.

Nakrúcanie špionážnej drámy bude počas 85 dní prebiehať v Českej republike a Anglicku. Na čele medzinárodného obsadenia sa v hlavnej úlohe predstaví herečka Táňa Pauhofová, pre ktorú ide po prvej sérii Terapie a historickej minisérii Horiaci ker už o tretiu spoluprácu s HBO Europe.

Zdroj: HBO Europe, zľava producentka Tereza Polachová, kameraman Jan Velický, režisér Ivan Zachariáš a producent Etamp Film Jan Bílek

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.