Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.10.2018, 08:41

Koniec scrollovania. Hlavný feed na Instagrame si budeme preklikávať ako Stories

Sociálna sieť testuje ďalšiu novinku.

Koniec scrollovania. Hlavný feed na Instagrame si budeme preklikávať ako Stories
Zdroj: thenextweb.com

Vývojári Instagramu platformu neustále inovujú tak, aby pre používateľov predstavovala miesto, na ktorom nájdu všetko rýchlo a jednoducho. Avšak samozrejme chcú, aby používatelia na dcérskej spoločnosti Facebooku trávili čo najviac času. Nedávno platforma vylepšila aj Explore feed, prostredníctvom ktorého používateľovi ponúka príspevky, ktoré by ho mohli najviac zaujímať.

Momentálne prichádza ďalšia novinka, súvisiaca s Exlore feedom. V tejto sekcii už nebudeme nekonečne scrollovať, ale stačí kliknúť pre presunutie na ďalší príspevok. Jednoducho povedané, funkcia bude fungovať rovnako ako pri Stories.

Zdroj: Techcrunch

​Platforma si od možnosti klikania sľubuje dlhší čas strávený na platforme, uviedol portál Techcrunch.

Testovacia verzia je zatiaľ dostupná iba pre vybrané percento používateľov a preto je aj umiestnená do sekcie Explore. Pokiaľ sa novinka osvedčí, pre väčšie percento používateľov siete bude rovnako dostupná v Explore feede, avšak nevylučuje sa jej zavedenie do hlavného feedu s príspevkami, ktoré si vie používateľ prispôsobiť podľa svojho záujmu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.