Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
18.10.2018, 11:25

Režisér Peter Bebjak sa v New Yorku stretol s Michaelom Douglasom

Herecká legenda sa zaujímala o nový film Správa, ktorý začne Bebjak čoskoro nakrúcať.

Režisér Peter Bebjak sa v New Yorku stretol s Michaelom Douglasom
Zdroj: DNA Production / Martin Žiaran, Rasťo Šesták, Michael Douglas a Peter Bebjak

Režisér Peter Bebjak, producent Rasťo Šesták a kameraman Martin Žiaran sa včera v New Yorku stretli s jednou zo skutočných hereckých legiend, Michaelom Douglasom. "Michael Douglas je úžasný herec a skutočná hviezda svetového formátu. Veľmi si vážime, že si našiel čas stretnúť sa s nami a že sa mu náš pripravovaný film Správa páčil," povedal po stretnutí, kde hovorili o novom filme, Rasťo Šesták.

Zdroj: DNA Production / Rasťo Šesták a Michael Douglas

Pašerácka dráma režiséra Petra Bebjaka zo slovensko-ukrajinského pohraničia Čiara minulý rok zarobila najviac spomedzi všetkých slovenských filmov v našich kinách a Bebjak za ňu získal niekoľko cien, vrátane tých pre najlepšieho režiséra na Medzinárodnom filmovom festivale Karlovy Vary a Slnko v sieti.

Teraz si trúfa na ešte väčšie sústo a chystá sa režírovať príbeh dvoch mladých slovenských židov, ktorým sa podarilo ujsť z koncentračného tábora Osviečim a spísať podrobnú správu o tom, ako tábor smrti fungoval. Produkčná spoločnosť DNA Production začne už čoskoro nakrúcať film Správa, ktorý je adaptáciou knihy Alfréda Wetzlera Čo Dante nevidel. Príbeh o pekle, ktoré sa tam dialo,  a správe, ktorú dnes pozná celý svet.

Zdroj: DNA Production / Režisér Peter Bebjak v Osviečime
Zdroj: DNA Production / Peter Bebjak a Rasťo Šesták v Osviečime

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.