Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
22.10.2018, 14:38

Babiš sa stretne s Pellegrinim. V mimoriadnej relácii k 100. výročiu vzniku Česko-Slovenska

Reláciu odvysielajú spoločne televízie Markíza a Nova v nedeľu 28. októbra.

Babiš sa stretne s Pellegrinim. V mimoriadnej relácii k 100. výročiu vzniku Česko-Slovenska
Zdroj: TASR - Marko Erd

V nedeľu, 28. októbra 2018, presne v deň 100. výročia vzniku Československej republiky, odvysielajú televízie Markíza a Nova mimoriadnu spoločnú diskusnú reláciu s názvom 100 let/rokov.

Exkluzívnymi hosťami televízií budú český premiér Andrej Babiš a a slovenský premiér Peter Pellegrini. 

"Pre Slovensko aj Česko ide o mimoriadne významný deň. Preto sme sa obidve televízie, naša Markíza a česká Nova rozhodli, že si tento deň pripomenieme špeciálnou diskusiou s premiérmi Petrom Pellegrinim a jeho českým kolegom Andrejom Babišom,“ povedal Henrich Krejča, riaditeľ spravodajstva a publicistiky TV Markíza. „A aby sme tento historický deň naplnili i po stránke novinárskej, tak reláciu budú moderovať Michal Kovačič s populárnym českým moderátorom spravodajstva Reyom Korantengom," dodal.

Mimoriadnu 30-minútovú reláciu odvysielajú TV Markíza a TV Nova v priamom prenose z pražského spravodajského štúdia so začiatkom o 13:00, jednorazovo tak v tomto vysielacom čase nahradí politickú diskusiu Na telo.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.