Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
30.10.2018, 07:00

Novembrové filmové premiéry, pri ktorých sa zabavia deti aj ich rodičia

Prinesú vianočnú atmosféru, veľkolepú disneyovku aj pokračovanie príbehu pre milovníkov Harryho Pottera.

Novembrové filmové premiéry, pri ktorých sa zabavia deti aj ich rodičia
Zdroj: CinemArt / The Grinch

Z novembrových filmových premiér sme vybrali snímky pre milovníkov rozprávok. Premiéru bude mať nová disneyovka, milovníci Harryho Pottera sa po dvoch rokoch dočkajú pokračovania Fantastických zverov a blížiace sa Vianoce pripomenú Grinch, Pat a Mat, Mimi a Líza, ale tiež nová klasická česko-slovenská rozprávka, ktorá sa nakrúcala aj na Kysuciach.

Grinch
Grinch je nenapraviteľný hundroš, ktorý neznáša všetko a všetkých a zo všetkého najviac Vianoce. Tie by najradšej zrušil. Animovaná rodinná komédia vychádza z klasickej rozprávky Dr. Seussa z roku 1957 Ako Grinch ukradol Vianoce. 

Grincha celosvetovo preslávila hraná verzia s Jimom Carreym. V animovanom filme, ktorý natočili Zlodusi, čo majú na svedomí Mimoňov, hlavnej postave prepožičal hlas herec Benedikt Cumberbatch (v slovenskom dabingu Ján Koleník).

Luskáčik a štyri kráľovstvá (The Nutcracker And The Four Realms)
Disney prináša spracovanie klasickej rozprávky. Známy príbeh má však aj svoju odvrátenú stranu. V hlavných úlohách sa predstavia Mackenzie Foy, Keira Knightley, Helen Mirren a Morgan Freeman.

Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)
Po dvoch rokoch prichádza na plátna pokračovanie príbehu podľa knihy J. K. Rowling. Newt Scamander (Eddie Redmayne) a Albus Dumbledore (Jude Law) v ňom budú čeliť novým hrozbám v rozdelenom čarodejníckom svete a pokúsia sa odstrániť temného čarodejníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Ten po úteku z väzenia začne zhromažďovať svojich nasledovníkov, ktorí nič netušia o jeho skutočnom pláne - získať čistokrvných čarodejníkov, aby ovládli všetkých nomágov.

Pat & Mat: Zimné dobrodružstvá
Blíži sa zima a Pat a Mat si musia poradiť so snehovou kalamitou, vianočnou výzdobou a aj darčekmi. Pre kutilov však nie je žiadna komplikácia prekážkou a žiadna výzva dostatočne veľká.

Čertovské pero
Nová česko-slovenská rozprávka sa odohráva v malom pokojnom mestečku Švindľov, kde miestni ani netušia, že všetky ich priestupky a hriechy v pekle zapisuje kúzelné pero z kohúta samotného Lucifera.

Každý hriešnik má založenú vlastnú zložku a vždy, keď sa zaplní, čertovské komando vyrazí na povrch, a priviedie hriešnika do pekla. Jedného dňa však čertovské pero prestane fungovať a mestečko ovládnu špekulanti, lenivci a podvodníci, ktorým sa dokonca podarí uväzniť aj samotného vládcu pekiel.

Mimi a Líza: Záhada vianočného svetla
Animovaný poviedkový film o nevšedných kamarátkach Mimi a Líze. Jedna má oči stále zatvorené a druhá ich má otvorené dokorán. Obidve však vedia spoločne vidieť. Pretože svet sa dá vidieť i rukami i ušami, len to treba skúsiť…

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.