Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
02.11.2018, 20:00

Víkendové politické relácie: budú aj o témach, ktoré sa môžu dotknúť peňaženiek ľudí

Prinášame prehľad hostí a tém diskusných relácií na Markíze a v RTVS.

Víkendové politické relácie: budú aj o témach, ktoré sa môžu dotknúť peňaženiek ľudí
Zdroj: TV Markíza

Víkendové politické relácie sa budú venovať najmä ekonomickým témam. Hlavným obsahom relácie O 5 minút 12 na Jednotke bude efektívnosť využívania prostriedkov na dopravné projekty, výstavba diaľnic a rýchlostných ciest, ale aj problémy železničnej dopravy. S moderátorom Jozefom Hajkom budú diskutovať minister dopravy a výstavby Árpáde Érsek (Most-Híd) a poslanec Ján Marosz (OĽaNO).

Hosťami politickej diskusie Na telo, ktorú vysiela Markíza v nedeľu o 13:00, budú minister hospodárstva Peter Žiga (Smer-SD) a Ľubomír Galko (SaS). S moderátorom Michalom Kovačičom budú diskutovať o novom odvode pre obchodné reťazce, o cenách energií a o novootvorenej fabrike Jaguar - jej prínosoch či komplikáciách pre Nitru a okolie.

Témou rozhlasových Sobotných dialógov budú aktuálne otázky v rezorte kultúry. O rozpočte na rok 2019, situácii v SND a poslaneckom prieskume v Audiovizuálnom fonde budú s moderátorkou Martou Jančkárovou diskutovať podpredsedovia parlamentného výboru pre kultúru a médiá Karol Farkašovský (SNS) a Natália Milanová (OĽaNO).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.