Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
08.11.2018, 15:19

V rádiu Europa 2 končí generálna riaditeľka Tatiana Ďuricová

Vedenie rádia preberajú Roman Korbačka a Denis Roman.

V rádiu Europa 2 končí generálna riaditeľka Tatiana Ďuricová
Zdroj: Europa 2

Len pred pár hodinami sme informovali, že rádio Europa 2 má nového majiteľa. Stal sa ním Roman Korbačka z J&T, ktorý sa stal zároveň členom predstavenstva. Novým členom predstavenstva sa stal aj Denis Roman, obchodný riaditeľ Radio Services.

Rádio Europa 2 ohlásilo ďalšiu zmenu, a síce odchod generálnej riaditeľky Tatiany Ďuricovej. Pôsobila vo funkcii generálnej riaditeľky rádia Europa 2 od 1. apríla 2016. Na svojej pozícii bola zodpovedná za stratégiu značky a jej celkové smerovanie. Za obdobie jej pôsobenia rádio Europa 2 dosiahlo historicky najlepšie výsledky, podarilo sa mu dostať na pozíciu komerčnej trojky v počúvanosti, získalo prvýkrát vôbec ocenenie Superbrands za rok 2018 a udržiava si najsilnejšiu pozíciu na sociálnych sieťach a výbornú pozíciu v online priestore na trhu.

„Chcem sa poďakovať najmä Europe 2 za príležitosť a môjmu tímu za skvelú prácu, ktorú počas môjho pôsobenia v spoločnosti odviedli. Pre mňa osobne to nebola iba práca, ale aj neuveriteľná skúsenosť, za ktorú som vďačná. Som hrdá na to, čo sa nám podarilo dosiahnuť a rovnako som hrdá aj na to, že sme urobili, spolu s ďalšími rádiami v iniciatíve Rádio funguje, kus práce pre rádiový trh.“ doplnila k svojmu odchodu Tatiana Ďuricová.

 Po odchode Tatiany Ďuricovej  oficiálne prevezmú riadenie firmy Roman Korbačka a Denis Roman.
„Momentálne postavenie rádia Europa 2 na slovenskom rádiovom trhu svedčí o kvalitne odvedenej práci pani Ďuricovej, za čo jej veľmi ďakujem,“ doplnil Denis Roman, obchodný riaditeľ Radio Services. Spoločnosť zastupuje pri predaji reklamného priestoru Rádio Jemné, Rádio Anténa Rock, Rádio Vlna, a  aj rádio EUROPA 2. 

Europa 2 je komerčnou trojkou v počúvanosti na Slovensku. Má najsilnejšiu pozíciu na sociálnych sieťach. Každý týždeň oslovuje 842 tisíc poslucháčov, na Instagrame má viac ako 81-tisíc followerov, na Facebooku sa momentálne nachádza viac ako 584-tisíc fanúšikov.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.