Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
27.11.2018, 19:00

Braňo Závodský tlačil vo vyhrotenej debate Danka do kúta. Budú ma valcovať ďalej, bránil sa šéf SNS

Danko sa počas debaty viackrát rozohnil a spochybňoval moderátorovu otázku.

Braňo Závodský tlačil vo vyhrotenej debate Danka do kúta. Budú ma valcovať ďalej, bránil sa šéf SNS

Má. Nemá. Má. Nemá. Aj v takomto duchu sa viedla debata medzi šéfom SNS Andrejom Dankom a známy moderátorom Braňom Závodským. Ten ho vo svojej relácii na Rádiu Expres  tlačil pri viacerých témach do kúta. Ostrá debata sa začala pri kauze okolo Dankovej rigóroznej práce.

Danko namiesto odpovede na konkrétnu otázku opäť útočil na médiá a konkrétne na Denník N.

"Sú vlastnení oligarchom, ktorý sponzoruje Progresívne Slovensko a Spolu a chcú nás zničiť. Budú ma valcovať ďalej, keď nedostanem facu zľava, tak ju dostanem sprava," povedal Danko.

​Závodský sa nenechal odbit a spýtal sa šéfa parlamentu, či nepovažuje za nemorálne, že jeho práca je kompilát piatich kníh a či by nemal odstúpiť, tak ako je to bežné v európskych krajinách.

Danko moderátorovi povedal, že Slovensko nemá žiadne pravidlá. Keď sa Závodský ohradil, Danko mu odkázal, že splieta veci.

Závodskému neskôr povedal, že ho považuje za inteligentného človeka a vyzval ho, aby nečítal politické noviny.

"Toto teraz riešime zbytočne," skonštatoval moderátor a narovinu sa spýtal Danka, či odmieta, že podvádzal pri rigoróznej práci. "Panebože, samozrejme, že to odmietam."

Danko sa počas debaty viackrát rozohnil a spochybňoval moderátorovu otázku, že v jeho práci chýbali zdroje a preto je považovaná za plagiát. "Veď sú tam odkazy, ja tam mám odkazy. Vymýšľajú si," búrlivo reagoval Danko.

Vyhrotená debata medzi Andrejom Dankom a Braňom Závodským:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.