Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.12.2018, 16:05

Hosťami nedeľných politických relácií budú Fico aj Kažimír

Hlavnými témami bude zotrvanie Lajčáka na poste ministra a nominácia Kažimíra na guvernéra NBS.

Hosťami nedeľných politických relácií budú Fico aj Kažimír
Zdroj: TASR

Diskusná relácia TA3 V politike (nedeľa 9.12., 11:00) sa bude venovať zotrvaniu ministra Miroslava Lajčáka vo funkcii ministra zahraničných vecí, cieľom a programu strany Smer-SD po decembrovom sneme, ale aj prezidentským voľbám.

S moderátorom Norbertom Dolinským bude diskutovať predseda strany Smer-SD Robert Fico, minister práce Ján Richter (Smer-SD) a poslankyňa Jana Kiššová (SaS).

Venovať sa budú aj pravidlám pre zamestnávanie cudzincov na našom pracovnom trhu, obedom zadarmo a indexácii rodinných prídavkov v Rakúsku. 

Hosťami Jozefa Hajka v relácii O 5 minút 12 (nedeľa 9.12., 11:55) budú minister financií Peter Kažimír (Smer-SD), Eduard Heger (OĽaNO) a predseda Rady pre rozpočtovú zodpovednosť Ivan Šramko.

Témami budú nominácia Petra Kažimíra na post guvernéra NBS, štátny rozpočet na budúci rok, ozdravovanie verejných financií a opatrenia pre občanov.

Markíza v tomto roku politickú reláciu Na telo už nevysiela, prinesie ju opäť v novom roku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.