Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.12.2018, 12:00

Harry Potter proti Milošovi Zemanovi. Internetom sa rýchlo šíri paródia kultového filmu

Známy reklamný režisér Michal Orsava nakrútil ďalšie vtipné virálne video.

Harry Potter proti Milošovi Zemanovi. Internetom sa rýchlo šíri paródia kultového filmu
Zdroj: Michal Orsava

Príbeh Harryho Pottera pozná celý svet. Málokto však vie, že mladý Harry bojoval o Kameň mudrcov tiež v susednom Česku a jeho súperom nebol nikto iný než Albus Bumbal v podaní prezidenta Miloša Zemana.

Keď dostane Harry Potter list, Česko, ako bolo dovtedy známe, sa od základov zmení. Nebo nad Karlovým mostom je pretkané zábleskami kúziel a ticho noci vystriedajú slova v podobe zaklínadiel.

Video bolo na Facebooku zverejnené v nedeľu 9. decembra, no už v čase písania má takmer milión videní a necelých 35-tisíc zdieľaní.

Autorom vtipného videa je známy reklamný režisér Michal Orsava, ktorý žije v Brne a živí sa tvorbou komerčných videí. Jeho cieľom je baviť ľudí a zároveň posúvať hranice toho, čo sa dnes dá urobiť vo videotvorbe. Preto vo svojom voľnom čase vytvára vtipné virálne videá, kde do deja známych filmov dopĺňa rôznych politikov.

Jeho virálne videá majú viac ako 10 miliónov prehratí, pričom najúspešnejšie video s Donaldom Trumpom má viac ako 3 milióny videní.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.