Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
11.12.2018, 14:45

Oteckovia naspievali vianočnú hymnu. Vo vysielaní sa objaví na Štedrý deň

Na texte sa podieľal celý tím tvorcov seriálu Oteckovia, o hudbu sa postaral Slavo Solovic.

Oteckovia naspievali vianočnú hymnu. Vo vysielaní sa objaví na Štedrý deň
Zdroj: TV Markíza

Rodinný seriál Oteckovia sa okamžite od svojho štartu na obrazovkách televízie Markíza stal doslova diváckym fenoménom, ktorý si získal obrovské množstvo fanúšikov a zaradil sa k najsledovanejším programom na celom trhu. Ako poďakovanie za celoročnú priazeň si jeho tvorcovia pre divákov pripravili naozaj originálny darček - vôbec prvú autorskú vianočnú pesničku v rámci všetkých doterajších markizáckych seriálov s názvom Vianoce s Oteckami.

​​Chytľavú pesničku naspievali štyria hlavní hereckí predstavitelia seriálu Oteckovia - Braňo Deák, Marek Fašiang, Vlado Kobielsky a Filip Tůma - spoločne so štvoricou detských hercov - Laurou Gavaldovou, Izabelou Gavorníkovou, Marošom Baňasom a Tobiasom Králom. Na texte skladby sa podieľal celý tím tvorcov seriálu Oteckovia a o hudbu sa postaral skladateľ Slavo Solovic.

K pesničke vznikol aj videoklip, ktorý sa nakrúcal priamo v seriálových ateliéroch, konkrétne v televíznej obývačke a kuchyni rodiny Bielikovcov. "Pri nakrúcaní vládla naozaj skvelá atmosféra. Deti aj dospelí si vychutnali predčasné Vianoce - spoločne ozdobovali stromček, pripravovali medovníčky a zažili množstvo zábavy. Veríme, že túto skvelú vianočnú náladu sa nám podarí preniesť aj na všetkých divákov," povedal Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

Vo vysielaní TV Markíza sa objaví na Štedrý deň, v pondelok 24. decembra 2018 o 19:00, pred kultovou rozprávkou Tri oriešky pre Popolušku.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.