Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.12.2018, 11:20

Radio Services má nového šéfa digitálu

Na čele digitálneho tímu bude Peter Kemp.

Radio Services má nového šéfa digitálu
Zdroj: archív P.K.

Radio Services, mediarepresentative, ktorý predáva reklamný priestor rádiám: Jemné, Rádio Vlna, Rádio Anténa Rock i rádiu Europa 2  posilňuje digitálny tím, na čele ktorého bude stáť Peter Kemp.

„Som rád, že súčasťou portfólia Radio Services je už aj rádio Europa 2, rádio, ktoré je duchom mladé, dbá na to, aby nielen v éteri, ale aj v online priestore prinášalo  poslucháčom tie najčerstvejšie informácie a rovnako content, ktorý ich baví. Na rok 2019 pripravujeme niekoľko nových a zaujímavých projektov“. hovorí Peter Kemp, nový Head of digital.

Jedným z cieľov rádia Europa 2 je naďalej zvyšovať počúvanosť, budovať web a prinášať ešte viac zaujímavého obsahu, sledovať aktuálne trendy a posilniť video content, o ktorý majú poslucháči, ale aj čitatelia webstránky europa2.sk čoraz väčší záujem.

„Rádio Europa 2 za posledných niekoľko mesiacov rastie v počúvanosti a naďalej potvrdzuje svoj potenciál rásť ešte viac. Bude pre nás výzvou pokračovať v  trende, aj čo sa predaja reklamného priestoru týka. Brand rádia Europa 2 je pre zadávateľov reklamy čoraz atraktívnejší z pohľadu on-air i on-line predaja a z tohto dôvodu  sa veľmi teším na to, čo nás  čaká,“ dopĺňa Denis Roman, Sales director Radio Services.

Europa 2 je v počúvanosti komerčnou trojkou, najsilenejším slovenským rádiom na sociálnych sieťach. Na Facebooku má aktuálne 583 tisíc fanúšikov. Europu 2 na Instagrame sleduje takmer 82 tisíc ľudí.

Začiatkom novembra potvrdilo rádio Europa 2 zmenu, 100 percentným majiteľom sa stal Roman Korbačka. Novými členmi predstavenstva spoločnosti EUROPA 2 sa stali Roman Korbačka a Denis Roman.  Zmeny nastali i v spoločnosti FORWARD-MEDIA, ktorá je jediným akcionárom EUROPA 2.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.