Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.12.2018, 13:45

Novinka Autoškola odštartuje už čoskoro. Komediálny seriál na obrazovke nahradí Susedov

Režisérom je Tomáš Jančo, ktorý je podpísaný aj pod Hornou Dolnou.

Novinka Autoškola odštartuje už čoskoro. Komediálny seriál na obrazovke nahradí Susedov
Zdroj: TV Markíza

Na začiatku nového roka uvedie Markíza na obrazovky nový komediálny seriál Autoškola. V hlavných úlohách sa predstavia Juraj Kemka ako Rudo, jeho mamu si zahrá Marta Sládečková, Ján Koleník sa predstaví ako väzeň Pali, Emil Horváth v úlohe veliteľa väzenskej stráže. V ďalších úlohách diváci uvidia Danielu Šencovú ako Martinu dcéru Katku, Petra Kadlečíka ako jej manžela, ale aj Karola Čálika, Sväťa Malachovského a Dominiku Morávkovú, ktorá nahrala S hudbou vesmírnou aj úvodnú zvučku.

Novinka opisuje príbeh rodiny, ktorá sa dáva kvôli nečakanému dedičstvu nedobrovoľne dokopy a pre jeho získanie je ochotná lavírovať aj na hrane zákona. Seriál vznikol v réžii Tomáša Janča, ktorý je podpísaný aj pod seriálom Horná Dolná.

Autoškola je vtipná, svieža, jej humor je však iný ako v Hornej Dolnej. „Nápad som v hlave nosil už dlhšie. V porovnaní s Hornou Dolnou však bola Autoškola oveľa ťažšia na prípravu a sám som zvedavý, ako ju diváci prijmú,“ hovorí režisér.

Premiéru bude mať na Markíze v pondelok 7. januára o 20:30, na obrazovke vystrieda Susedov, ktorí dostali pred uvedením tretej série pauzu. Z novinky má televízia pripravených osem častí, ktoré bude vysielať raz týždenne.

Markíza bude v ďalšom roku pokračovať aj s novými sériami svojich úspešných projektov. Od 14. januára sa na obrazovky vrátia Oteckovia, na jar k nim pribudnú Susedia a Horná Dolná, a samozrejme, aj úspešná jesenná novinka Sestričky.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.