Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
20.12.2018, 13:45

Prázdniny majú za sebou Vianočné dobrodružstvo. Pozrelo si ho pol milióna divákov

Spin-off obľúbeného seriálu bol lídrom trhu v oboch cieľových skupinách.

Prázdniny majú za sebou Vianočné dobrodružstvo. Pozrelo si ho pol milióna divákov
Zdroj: TV JOJ

Televízia JOJ odvysielala v stredu 19. decembra zimný špeciál seriálu Prázdniny v názvom Vianočné dobrodružstvo, ktorý nakrúcala minulú zimy na Orave a Liptove. ​Prázdninoví hrdinovia sa tentokrát vybrali spoločne na lyžovačku do hôr. Všetko mali naplánované, lenže to by neboli Prázdniny, keby sa niečo nepokazilo.

Filmový spin-off obľúbeného seriálu sa stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa z ponuky všetkých slovenských televízií. Pozrelo si ho viac ako pol milióna divákov starších než 12 rokov. V obchodnej cieľovej skupine divákov od 12 do 54 rokov si pripísal 10,3-percentnú sledovanosť a podiel 29,9 percenta . V tejto skupine mladších divákov sa stal aj celkovo najsledovanejším programom dňa. Najpočetnejšou cieľovou skupinou publika boli ženy vo veku 35 až 44 rokov, ktoré dosiahli až 17 percentnú sledovanosť a takmer 36 percentný  trhový podiel.

Zdroj: TV JOJ

Prázdniny mali na obrazovkách televízie JOJ premiéru na začiatku minulého roka. Rodinný seriál o tom, ako sa traja muži vyberú s deťmi na chalupu na kopanice, mal výborný štart. Nenáročná veselá komédia si získala priazeň divákov a prvá aj druhá séria sa stala počas svojho vysielania najsledovanejším nespravodajským programom.

Televízia v lete pripravila tretiu sériu, ktorá prinesie aj viaceré novinky. Jednou z nich je nová hlavná postava. Bude ňou 12-ročný brat jedného z hlavných hrdinov. "V rodine je tak zapletený, že je to malý brat Laca Lehotského, ktorého hrá Tomáš Matonoha. Je to teda strýko Miška a Ondra," vysvetľuje scenáristka Kristína Cibulková. Novú postavu hrá 12-ročný Ondrej Sýkora, jeho ďalšieho seriálového brata stvárňuje Pavel Liška.

Zdroj: TV JOJ

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.