Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
10.01.2019, 14:56

Starostka z Fekišoviec rozpútala na internete šialenstvo. Pozrite si najvtipnejšie výtvory

Ľudová tvorivosť nemá hranice, reaguje aj Zľavomat.

Starostka z Fekišoviec rozpútala na internete šialenstvo. Pozrite si najvtipnejšie výtvory
Zdroj: Facebook

Miloslava Fedorová, starostka obce Fekišovce, pobúrila svojím správaním k poslancom obecného zastupiteľstva verejnosť. Satirický portál Zomri.sk zverejnil video z ustanovujúceho rokovania obecného zastupiteľstva z malej obce na východe Slovenska. „Tu, priatelia, je zachytená skutočná sonda do duše nášho národa, nášho myslenia a celej našej krajiny,“ popísalo video Zomri.

A zatiaľ, čo sa doteraz starostka nevhodne správala k poslancom, karta sa obrátila. Internetová ľudová tvorivosť naberá na obrátkach, na mušku si berie nielen starostku, ale aj samotnú obec.

Zľavomat uverejnil na svojej facebookovej stránke ponuku na špeciálny zájazd do Fekišoviec aj s prehliadkou obecného úradu.

Vznikla aj neoficiálna stránka malej dedinky na východnom Slovensku, ktorá usporiadala udalosť - zájazd na zastupiteľstvo do Fekišoviec, s dátumom na máj tohto roka.

Zdroj: Facebook

Ďalšie výtvory ľudí v štýle humor nemá hranice, nájdete tu:

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.