Sledujte nás na Instagrame

@strategie.skFacebook
16.01.2019, 12:22

The Voice Zone budú moderovať extravagantná Sharlota a Matúš Krnčok

Divákov budú sprevádzať zákulisím speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko.

The Voice Česko Slovensko
Zdroj: TV Markíza

Česká rapová princezná Sharlota so slovenským moderátorom Matúšom Krnčokom exkluzívne prevedú divákov zákulisím speváckej súťaže The Voice Česko Slovensko. V online programe The Voice Zone budú môcť sledovať bezprostredné reakcie koučov a účinkujúcich, neodvysielané zábery i reportáže o tom, ako táto veľká šou vzniká. Nebudú chýbať ani emotívne okamihy či ostrejšie výroky Sharloty.

Sharlota je mladá speváčka, ktorá sa venuje predovšetkým rapovému žánru. Je extravagantná v každom smere. Nielen štýlom obliekania, ale tiež povahovými vlastnosťami. Na jednej strane dokáže byť ten najmilší človek na svete a v okamihu sa premení na ostrú a nekompromisnú vyjednávačku. Je neprehliadnuteľná vďaka svojim tetovaniam.

„Som veľmi rada za túto možnosť, pretože som tu stretla skvelých ľudí, jedným z nich je aj môj kolega Matúš. Rozhodne si myslím, že divákom The Voice Zone budeme mať čo ponúknuť,“ povedala Sharlota.

Sharlotin moderátorský kolega Matúš Krnčok pôsobí v televízii Markíza, kde divákov sprevádzal zákulisím veľkých šou, zároveň má aj vlastnú online šou #TBT s Matúšom Krnčokom. Slovenskému publiku je známy tiež z rozhlasového éteru.

„Vždy som chcel byť súčasťou veľkých projektov a vďaka televízii Markíza a režisérovi Pepemu Majeskému sa to stalo skutočnosťou. S Pepem sme už robili Let´s Dance, SuperStar či Tvoja tvár znie povedome, je to teda prirodzený posun do ďalšieho spoločného projektu. The Voice Česko Slovensko je medzinárodný formát, na ktorý sa veľmi teším. Nie je to obyčajná spevácka súťaž. Vďaka koučom sa súťažiaci posunie ako spevácky, tak aj mentálne. Plus bonus, ako spolumoderátorku som dostal mladú a uletenú speváčku a raperku Sharlotu. Ako dvojica vás budeme sprevádzať zákulisím celej šou. Ďalšia výzva predo mnou,“ dodáva Matúš Krnčok.

The Voice Zone budú môcť diváci sledovať každú nedeľu po skončení televízneho dielu The Voice Česko Slovensko na webe markiza.sk.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.