Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
19.01.2019, 14:50

Nedeľné politické diskusie budú aj o kontaktoch politikov so Zsuzsovou a rekreačných poukazoch

Prinášame prehľad tém a hostí víkendových politických relácií na Markíze, Jednotke a TA3.

Nedeľné politické diskusie budú aj o kontaktoch politikov so Zsuzsovou a rekreačných poukazoch
Zdroj: TV Markíza

Hosťami politickej relácie TV Markíza Na telo budú predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár a poslanec strany Smer-SD Erik Tomáš. S moderátorom Michalom Kovačičom budú v nedeľu od 13:00 diskutovať o aktuálnej udalosti tohto týždňa, ktorou sú kontakty politikov s Alenou Zsuzsovou, podozrivou z objednania vraždy novinára Jána Kuciaka.

Ďalšími témami debaty budú aj prezidentská kampaň, voľba Roberta Fica za ústavného sudcu, hlasovanie o dôchodkovom strope, ale aj vlaky a obedy zadarmo, ktoré obhajuje opozičná strana Sme rodina Borisa Kollára.

O 5 minút 12 sa bude venovať vyplácaniu rekreačných poukazov a dosahu zavedenia odvodu pre obchodné reťazce. S moderátorom Jozefom Hajkom budú v nedeľu na Jednotke diskutovať poslanci Radovan Baláž (SNS) a Jozef Mihál (nezaradený, podpredseda strany SPOLU).

Moderátor Norbert Dolinský sa bude V politike na TA3 venovať snehovej kalamite na severe Slovenska, spolupráci opozície v prezidentských voľbách a Brexitu.

Hosťami budú ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD), Boris Kollár (Sme rodina), Miroslav Beblavý (SPOLU), Alojz Hlina (KDH), Ľubomír Galko (SaS), Jaroslav Paška (SNS) a Eugen Jurzyca (SaS).

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.