Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
24.01.2019, 18:15

Na telo prinesie prezidentský prieskum. Uvedie aj modelové situácie druhého kola

Nedeľná politická relácia Markízy uvedie aktuálne preferencie všetkých kandidátov, ktorí sa zúčastnia volebného súboja.

Na telo prinesie prezidentský prieskum. Uvedie aj modelové situácie druhého kola
Zdroj: prezidentskí kandidáti Maroš Šefčovič / Robert Mistrík

Nedeľná politická diskusná relácia Na telo prinesie prvý reálny prieskum podpory prezidentských kandidátov, ktorí sa naozaj zúčastnia volebného súboja.

V nedeľu, 27. januára 2019 o 13:00, uvedie Markíza aktuálne preferencie kandidátov, ktoré mohol výrazne ovplyvniť vstup eurokomisára Maroša Šefčoviča do volebnej kampane.

Okrem preferencií kandidátov pred prvým kolom diváci uvidia aj modelovú podporu kandidátov v druhom kole. Agentúra Focus pre Markízu merala, ako by dopadlo druhé kolo pri rôznych scenároch, čiže ak by do neho postúpil napríklad Maroš Šefčovič s Robertom Mistríkom, niekto z tejto dvojice so Štefanom Harabinom, alebo ak by sa v ňom objavili iní z ohlásených kandidátov.

Moderátor Michal Kovačič bude prieskum hodnotiť s podpredsedom parlamentu Andrejom Hrnčiarom z Mosta-Híd a lídrom Obyčajných ľudí Igorom Matovičom.

Témou debaty bude aj hľadanie spoločného opozičného kandidáta, či správy z posledných dní: priebeh voľby ústavných sudcov a šance Roberta Fica, kauza "Maznák" okolo komunikácie podpredsedu parlamentu Martina Glváča s Alenou Zsuzsovou či odchod niektorých konzervatívnych politikov z hnutia OĽaNO.

Diváci budú môcť na facebookovskom profile relácie položiť aj svoje vlastné otázky.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.