Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
01.02.2019, 17:25

Nicholsonová, Harabin či Saková. V nedeľných politických reláciách budú diskutovať o aktuálnych témach

Prinášame prehľad hostí a tém nedeľných politických relácií na Markíze, TA3 a v RTVS.

Nicholsonová, Harabin či Saková. V nedeľných politických reláciách budú diskutovať o aktuálnych témach
Zdroj: TV Markíza / Na telo

Slovenská politika sa opäť vulgarizuje. Tento týždeň sme boli svedkami toho, ako sa politici častovali rôznymi nadávkami. Andrej Danko nazval podpredsedníčku parlamentu Luciu Ďuriš Nicholsonovú "cigánočkou", nevyberavo mu to však vrátil Igor Matovič s ľuďmi na námestí.

V nedeľu, 3. februára 2019 o 13:00, odvysiela TV Markíza ďalšie vydanie politickej diskusnej relácie Na telo. S hosťami relácie – podpredsedníčkou parlamentu Luciou Ďuriš Nicholsonovou (SaS) a podpredsedom Smeru-SD Jurajom Blanárom, bude diskutovať moderátor Michal Kovačič.

Ďalšou témou relácie bude aj skončenie bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara na poste poradcu ministerky vnútra Denisy Sakovej pre podozrenie lustrácie Jána Kuciaka pred jeho vraždou.

V spoločnosti rezonuje aj kandidatúra Roberta Fica na Ústavný súd. Či si to ľudia želajú, ukáže exkluzívny prieskum od agentúry Focus. Do relácie sa môžu diváci zapojiť hlasovaním, ale aj položením vlastnej otázky na facebooku relácie.

V politike na TA3 budú od 11:00 hosťami Norberta Dolinského ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD) a v ďalšom vstupe dvaja kandidáti na prezidenta - poslanec Milan Krajniak (Sme rodina)Štefan Harabin, sudca NS SR a bývalý minister spravodlivosti.

Témami relácie budú stretnutia prezidenta SR a ministerky vnútra, s prezidentskými kandidátmi bude moderátor diskutovať o úlohe prezidenta v spoločnosti, raste popularity antisystémových strán, zahraničnopolitickej orientácii SR či financovaní prezidentskej predvolebnej kampane.

Do relácie O 5 minút 12, ktorú vysiela Jednotka, príde diskutovať tiež ministerka vnútra Denisa Saková (Smer-SD), oponenta v diskusii jej bude robiť poslanec Gábor Grendel (OĽaNO). Témami relácie budú stav vyšetrovania vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice, únik informácií z vyšetrovacieho spisu, návrh na prísnejšie tresty pre nedisciplinovaných vodičov a boj proti korupcii na Slovensku. Moderuje Jozef Hajko.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.