Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
07.02.2019, 09:14

Najnovšia verzia Viber 10 prináša množstvo noviniek

Vývojári sľubujú jednoduchšie ovládanie aj vylepšené skupinové hovory.

Najnovšia verzia Viber 10 prináša množstvo noviniek
Zdroj: Viber

Komunikačná platforma Viber predstavila najnovšiu verziu Viber 10. Vývojári v najnovšej verzie sľubujú niekoľko aktualizácií:

Zjednodušenú navigáciu: vďaka lepšiemu ovládaniu, nájdu užívatelia všetko, čo potrebujú presne tam, kde to má byť.

Jednoduchý prístup: užívatelia nájdu všetky súkromné aj skupinové konverzácie, Communities, chatboty a ďalší obľúbený obsah v jednom hlavnom zozname.

Vylepšenú obrazovku pre hovory: v novej verzii obrazovky pre volanie nájdu užívatelia nedávne hovory, prístup ku kontaktom a k správe predplatených Viber Out hovorov.

Viber 10 prináša aj dve úplné novinky:

Skryté telefónne čísla v chatoch v rámci Viber Communities umožňujú dvom ľuďom vymieňať si správy bez toho, aby videli svoje telefónne čísla. To umožňuje spontánnu a nezáväznú interakciu s ďalšími členmi danej komunity, zároveň zaisťuje zachovanie súkromia. Interakcia je možná kliknutím na profil používateľa alebo výberom zo zoznamu členov v informáciách o komunite. V prípade, že sa užívatelia rozhodnú, môžu si vymeniť svoje telefónne čísla a pokračovať v komunikácii mimo komunitu.

Zdroj: Viber

Viber Group Call / skupinové hovory umožnujú spolu hovoriť až piatim osobám. Možné je jednak pridať nové osoby k existujúcemu skupinovému hovoru alebo začať úplne nový hovor priamo zo skupinového chatu. Táto funkcia bude najskôr fungovať pre hlasové hovory a neskôr aj pre video hovory.

Zdroj: Viber

"Uvedeniu Viber 10, ktoré prináša vylepšenú a jednoduchšiu komunikáciu pre užívateľov, predchádzal rozsiahly prieskum a tiež testovanie," povedal Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viber. "Viber napĺňa svoju hlavnú misiu a prináša tak rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu komunikáciu. Nový Viber 10 umožňuje ľuďom komunikovať spontánne, intuitívne a ľahko. Zároveň ale zaisťuje bezpečnosť súkromia užívateľov a ochranu ich dát. Dúfame, že užívatelia novinky ocenia rovnako tak, ako my - prichádza úplne nový Viber!"

Viber 10 bude uvedený postupne v nasledujúcich dňoch a bude dostupný k stiahnutiu v App Store a Google Play Store.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.