Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.02.2019, 10:11

Mimoriadny prezidentský vlak vypravujú Petit Press a regionálne magazíny MY

Vlak odchádza už 19. februára z Bratislavy.

Mimoriadny prezidentský vlak vypravujú Petit Press a regionálne magazíny MY
Zdroj: archív

Vydavateľstvo Petit Press a divízia najčítanejších regionálnych novín na Slovensku – týždenníky MY pripravili unikátnu diskusiu s kandidátmi na post prezidenta SR. Táto debata sa totiž uskutoční v mimoriadnom vlaku, ktorý štartuje 19. februára (utorok) ráno. Pozvanie do diskusie prijala väčšina kandidátov: Zuzana Čaputová, Róbert Mistrík, Béla Bugár, Maroš Šefčovič, František Mikloško, Štefan Harabin a Milan Krajniak.

Moderátorom diskusie bude Peter Vavro, nový riaditeľ obsahu a divízny šéfredaktor týždenníkov MY – najčítannejších regionálnych novín na Slovensku.  „Sme radi, že sme pre našu ideu prezidentského vlaku našli partnera – súkromnú železničnú spoločnosť a sme ešte radšej, že takáto diskusná platforma nadchla aj oslovených kandidátov. Očakávame tvrdú, otvorenú a slušnú diskusiu, do ktorej sa na jednotlivých železničných staniciach železnice (Trnava, Trenčín, Žilina) budú postupne zapájať aj naši šéfredaktori regionálnych titulov s otázkami od svojich čitateľov. Čaká nás teda taká diskusia kandidátov, aká tu ešte nebola,“ zdôraznil Peter Vavro.

Prezidentský vlak bude mať krátke zastavenia v Trnave a Trenčíne a jeho cieľovou stanicou bude Žilina. Pre verejnosť bude diskusia z Bratislavy do Žiliny  k dispozícii  online  na stránke www.myregiony.sk s miernym časovým posunom kvôli prenosu z vlaku. Otázky na kandidátov budú môcť občania poslať vopred na adresu: mysvami@petitpress.sk do pondelka 18.februára.  

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.