Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.02.2019, 11:00 Aktualizované dňa 17.02.2019 o 10:29

Na telo: V prezidentskom dueli sa stretnú Čaputová s Mistríkom

Politická diskusná relácia Na telo prinesie v nedeľu ďalší prezidentský duel.

Na telo: V prezidentskom dueli sa stretnú Čaputová s Mistríkom
Zdroj: TV Markíza

Politická diskusná relácia Na telo prinesie v nedeľu, 17. februára 2019 o 13:00, ďalší prezidentský duel. Po minulotýždňovej diskusii Bélu Bugára so Štefanom Harabinom sa v televíznom štúdiu mali stretnúť prezidentskí kandidáti, ktorí sú podľa prieskumov na prvej a druhej priečke - Maroš Šefčovič Robert Mistrík. Naživo sa do diskusie mala pripojť Zuzana Čaputová, ktorá v dvoch posledných prieskumoch z tohto týždňa vyskočila na tretie miesto.

Aktualizácia: Keďže favorit z prezidentských prieskumov Maroš Šefčovič ochorel, hosťami Na telo budú Zuzana Čaputová a Robert Mistrík.

Moderátor Michal Kovačič sa jej bude pýtať aj na to, či už sú definitívne bezpredmetné úvahy o tom, že sa s Robertom Mistríkom dohodnú na spoločnom postupe. Ale pýtať sa bude aj na to, čo týchto dvoch opozičných kandidátov od seba odlišuje.

Témou relácie bude aj voľba ústavných sudcov, ktorá vo štvrtok opäť stroskotala - a je čoraz reálnejšie, že ústavných sudcov možno vyberie až nový prezident. Čo na to Maroš Šefčovič a Robert Mistrík? Koho by na súd poslali a koho nie, a kto je podľa nich za ústavnú krízu zodpovedný? Ako by sa k tejto situácii postavili favoriti na budúceho slovenského prezidenta? 

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.