Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
15.02.2019, 14:40

RTVS pripravila špeciálne vydanie Reportérov. Pripomenie si vraždu Jána Kuciaka a jeho snúbenice

V relácii prinesie aj autentický telefonický rozhovor zavraždeného Jána Kuciaka s Mariánom Kočnerom.

RTVS pripravila špeciálne vydanie Reportérov. Pripomenie si vraždu Jána Kuciaka a jeho snúbenice
Zdroj: RTVS

Od vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej uplynie vo štvrtok 21. februára presne rok. Túto tragickú udalosť si pripomenú televízie špeciálnymi reláciami.

Markíza pripravila hodinový dokument Ján a Martina, ktorý uvedie vo štvrtok 21. februára o 20:30. RTVS pripravila špeciálnych Reportérov, ktorých uvedie v pondelok 18. februára o 22:15 na Jednotke.

Celé vydanie sa bude venovať otázkam: Čo sa za ten čas na Slovensku udialo? Ako sa zmenila spoločnosť? Kto sú ľudia, o ktorých Ján Kuciak písal? Dozvieme sa celú pravdu o okolnostiach tejto tragédie?

"V špeciálnom vydaní Reportérov prinesieme autentický telefonický rozhovor zavraždeného Jána Kuciaka s podnikateľom Mariánom Kočnerom, novinárovu prednášku na tému Panama Papers, rozhovor s prokurátorom Marošom Žilinkom, ktorého vraždu zvažovali obvinení z Kuciakovej vraždy. Nebude chýbať ani analýza článkov zavraždeného novinára a ďalšie zistenia," priblížil šéf Reportérov Richard Bolješik.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.