Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
18.02.2019, 17:45 Aktualizované dňa 20.02.2019 o 16:13

TV JOJ prinesie v marci štyri novinky, dve šou a dva seriály

Novú konkurenciu dostanú Oteckovia aj Dobre vedieť!. Pozrite si upútavku.

TV JOJ prinesie v marci štyri novinky, dve šou a dva seriály
Zdroj: TV JOJ / Junior (Milan Zimnýkoval) a Marcel Forgáč

Obidve komerčné televízie odštartujú na začiatku marca viacero noviniek. Televízia Markíza nasadí štyri komediálne seriály – Susedov, Kuchyňu, Kameňák a Hornú Dolnú, televízia JOJ prinesie rovnako štyri novinky - dve šou a dva seriály.

V utorok 5. marca sa na obrazovky JOJ vráti už vo svojej tretej sérii rodinný seriál Prázdniny, doplní ho o 22:00 český komediálny seriál Most!, aktuálny hit našich susedov, na ktorý JOJ zakúpila práva na vysielanie.

Zdroj: Česká televize

​​Súťaže chtivým divákom sú určené dve nové šou. Prvou je Rozum v hrsti. Moderátorská dvojica Junior (Milan Zimnýkoval) a Marcel Forgáč bude pred televíznymi kamerami zisťovať, ako pracujú slovenským celebritám rôzne centrá ich mozgov, ako pamäť, logika, reč či orientácia v priestore. V každej časti sa predstaví dvojica známych osobností, ktorá bude v šiestich kolách súťažiť o finančné výhry, ktoré poputujú na dobročinné účely.

Zdroj: TV JOJ / Golden Brain

​​Rozum v hrsti je licencovanou šou s originálnym názvom Golden Brain z dielne FremantleMedia. JOJ ju nasadzuje na sobotňajšie večery od 9. marca, kedy na obrazovkách nahradí Všetko čo mám rád. Šou so Štefanom Skrúcaným a Ondrejom Kandráčom dostane od marca prestávku.

​Druhou novinkou je Lucky Room, ktorá odštartuje v prime time v sobotu 2. marca. Po premiérovej časti nasadí televízia šou od pondelka 4. marca do podvečerného vysielania. V pracovné dni bude od 17:45 konkurovať úspešným Oteckom na Markíze. Doterajším šou televízie JOJ sa to nepodarilo, či už to boli IQ taxi alebo aktuálne vysielané Po škole.

​Lucky Room je licencovanou súťažnou hrou, ktorou budú na Slovensku sprevádzať Marcel Forgáč a Barbora Krajčírová Rakovská. Súťažiacim prinesie možnosť vyhrať až 250 000 eur.

Zdroj: TV JOJ / Barbora Krajčírová Rakovská a Marcel Forgáč

​V každej epizóde hrajú proti sebe traja súťažiaci so svojimi tímami zloženými z rodinných príslušníkov, priateľov alebo známych. Jeden súťažiaci z každého tímu je v štúdiu a ostatní členovia čakajú v miestnosti, takzvanej Lucky Room, kde nemajú žiadny zvukový ani vizuálny kontakt so súťažiacim v štúdiu. O výške výhry rozhoduje aj šťastie.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.