Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
06.03.2019, 12:31

Vlhovej hlavná súperka baví internet. Pozrite sa, ako Shiffrinovú potrápil Špindlerův Mlýn

Pred pretekmi Svetového pohára v Špindlerovom Mlýne mala Mikaela Shiffrinová vysloviť práve meno českého lyžiarskeho strediska.

Vlhovej hlavná súperka baví internet. Pozrite sa, ako Shiffrinovú potrápil Špindlerův Mlýn
Zdroj: Reuters

Líderka Svetového pohára a dvojnásobná šampiónka z nedávnych majstrovstiev sveta v Aare Mikaela Shiffrinová baví sociálne siete.

Pred piatkovými pretekmi Svetového pohára v Špindlerovom Mlýne mala vysloviť práve meno českého lyžiarskeho strediska, kde pred ôsmimi rokmi vstúpila medzi elitu. A na piaty pokus sa jej to predsa len podarilo.

Mikaela Shiffrinová je hlavnou súperkou slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej. Shiffrinová, ktorá vyhrala vo februári na MS v Aare vyhrala super-G a slalom, si užívala trojtýždňové voľno. Späť na zjazdovky sa vrátila práve v susednom Česku.

A na izbe hotela Horal musela čeliť otázke, či by vedela správne vysloviť práve výraz Špindlerův Mlýn.

Najprv poďakovala za to, že môže byť po ôsmich rokoch tam, kde si prvýkrát vyskúšala svetové preteky a potom milým spôsobom na päťkrát svoju úlohu s úsmevom na tvári zvládla.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.