Sledujte nás na Instagrame

@magazin.strategieFacebook
13.03.2019, 10:15

Markíza uvedie volebnú noc. Po uzatvorení volebných miestností prinesie výsledky exkluzívneho prieskumu

Prezentovať bude aj priebežné výsledky z údajov štatistického úradu.

Markíza uvedie volebnú noc. Po uzatvorení volebných miestností prinesie výsledky exkluzívneho prieskumu
Zdroj: TV Markíza

V sobotu, 16. marca 2019 o 22:00, odštartuje na obrazovkách televízie Markíza priamy prenos mimoriadnej relácie s názvom Prezidentské voľby 2019 - Volebná noc.

"Divákom krátko po uzatvorení volebných miestností prinesieme exkluzívne výsledky prieskumu, ktoré agentúra Focus zozbiera v posledných hodinách pred voľbami. Zároveň budeme počas volebnej noci prezentovať priebežné výsledky z údajov štatistického úradu. Naši redaktori sa budú naživo hlásiť z volebných centrál prezidentských kandidátov s aktuálnymi informáciami a prvými reakciami," povedal Tibor Mattyašovský, šéfredaktor spravodajstva TV Markíza.

​Moderátori Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič v štúdiu privítajú sociológa Martina Slosiarika a politického komentátora Mariána Leška, ktorí budú počas celej volebnej noci analyzovať a komentovať výsledky 1. kola voľby nového prezidenta Slovenskej republiky.

Špeciálne volebné vysielanie bude na TV Markíza pokračovať aj v týždni pred konaním 2. kola prezidentských volieb. Na utorok, 26. marca 2019, so začiatkom o 21:40 je naplánovaný diskusný duel dvoch postupujúcich kandidátov, a v sobotu, 30. marca 2019 o 22:00, odštartuje ďalšie volebné štúdio, počas ktorého Slovensko spozná meno novej hlavy štátu.

Strategický Newsletter

Top správy z marketingu, médií a reklamy.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.